Dodatek Ostateczna Rozgrywka to nie koniec contentu do Battlefielda 4

Wydane kilka dni temu rozszerzenie do Battlefielda 4 zatytułowane Ostateczna Rozgrywka miało być piątym i zarazem ostatnim dodatkiem.

@ 09.12.2014, 20:34
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Dodatek Ostateczna Rozgrywka to nie koniec contentu do Battlefielda 4

Wydane kilka dni temu rozszerzenie do Battlefielda 4 zatytułowane Ostateczna Rozgrywka miało być piątym i zarazem ostatnim dodatkiem. Jak się jednak okazuje, DICE w planach ma urozmaicenie tej popularnej strzelanki kolejnym contentem.

Ostateczna Rozgrywka wprowadza do zabawy cztery nowe mapy, dodatkowe uzbrojenie, pojazdy czy wyzwania. Rozszerzenie przenosi nas w zimowe, pokryte grubą warstwą białego puchu tereny, które stały się inspiracją dla twórców. Tematem przewodnim są eksperymenty wykonywane przez rosyjskich naukowców.

"Wraz z premierą Battlefield 4: Ostateczna Rozgrywka głęboko wierzymy i mamy nadzieję, że będziecie cieszyli się zarówno rozszerzeniem, jak i samą grą, jeszcze przez długi czas. Aczkolwiek jest jedna rzecz, o której chcemy Wam zapewnić. Do Battlefielda 4 zmierza jeszcze więcej contentu", napisano.

I jak tu wierzyć deweloperom? Szczegóły kolejnych DLC do Battlefielda 4 nie są jak na razie znane. Macie jakieś domysły? Dajcie znać w komentarzach!

Sprawdź także:
Battlefield 4

Battlefield 4

Premiera: 29 października 2013
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Battlefield 4 to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych serii strzelanek. Za jej opracowanie ponownie odpowiada studio EA DICE. Podobnie jak w przypadku pop...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   07:50, 10.12.2014
Premiera Battlefielda 4 była słaba. Do tej gry wyszło dużo patchy, więc nareszcie działa po ludzku, ale dodatkowy content mnie nie ciekawi.
0 kudosFox46   @   16:39, 10.12.2014
Dopiero po roku gra działa stabilnie i tak jak powinna działać w dniu premiery albo chociaż 2 tygodnie po premierze. Niestety BF4 finalnie sprzedażowo jak i jakościowo okazał się o wiele słabszy od Battlefielda 3 który był sukcesem.
0 kudosOSKI6002   @   21:12, 22.02.2015
Motywacja do odkładania forsy na sprzęt i grę Uśmiech hardline olewam bo nie podoba mi się konwencja, więc jeśli bf4 będzie nadal wspierany po premierze battlefield payd..hardline (w co nie chce mi się wierzyć po tym jak przestano wspierać bf3 [mimo że cały czas był bardzo świeży gameplayowo i graficznie] po premierze czwórki), to na pewno dokonam zakupu Uśmiech no chyba że bf4 skończy jak bf3 lub bad company 2 po premierze trójki a to mniej lub bardziej prawdopodobne( zależy od punktu widzenia).