Helldivers (PS3) - okladka

Helldivers (PS3)

Premiera:
03 marca 2015
Premiera PL:
04 marca 2015
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Helldivers (PS3)
gaco @ 12:16 20.05.2014
Marek "gaco" Gacek

Śr. długość gry: 200h 29min

+ czaswięcej

Helldivers to strzelanka osadzona w klimatach science fiction. Za jej produkcję odpowiada studio Arrowhead Game Studios, twórcy ciepło przyjętych The Showdown Effect i Magicka.

Historia opowiada o losach tytułowych Helldivers, którzy postawieni w ogniu konfliktu stają się ostatnią nadzieją ludzkości na normalne życie. Planeta, na której toczy się akcja - zwana Super Ziemią, zostaje zaatakowana przez zaborców. Zadaniem gracza jest wcielić się postać żołnierza i zrobić wszystko, aby kosmicznym najeźdźcom podobny plan nie przyszedł ponownie do głowy.

Rozgrywka jest w głównej mierze nastawiona na tryb kooperacji w którym może się zmagać do czterech graczy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby przeżyć przygodę w pojedynkę. Sprzymierzeni kamraci muszą pamiętać o bratobójczym ogniu, który może posłać towarzysza walki do piachu. Helldivers posiada funkcję Cross-Play, dzięki której do wspólnej zabawy mogą się dołączyć posiadacze różnych konsol z rodziny Sony.

W Helldivers kampania jest wspólna dla wszystkich graczy. Dzięki temu każda indywidualna potyczka zapisze się na kartach historii, co będzie miało wpływ na ogólny przebieg wojny. Kosmiczne batalie odbywają się w kilkutygodniowych cyklach, a po zakończeniu każdego nadchodzi czas na podsumowanie wydarzeń. Wirtualni żołnierze przez cały czas są zasypywani losowo generowanymi zadaniami, za których wykonanie otrzymują punkty doświadczenia, przeznaczane następnie na nowe bronie i ulepszenia.

Produkcja działa na zaawansowanym, w pełni trójwymiarowym silniku graficznym.


Wkład w encyklopedię mieli:   zvarownik,
PEGI: Zawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Helldivers (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?