Helldivers (PS3) - okladka

Helldivers (PS3)

Premiera:
03 marca 2015
Premiera PL:
04 marca 2015
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Helldivers (PS3)
gaco @ 12:16 20.05.2014
Marek "gaco" Gacek

Śr. długość gry: 200h 29min

+ czaswięcej

Helldivers to strzelanka top-down nastawiona na sieciową zabawę w kooperacji, której akcja osadzona osadzona w klimatach science-fiction. Za jej produkcję odpowiada studio Arrowhead Game Studios, twórcy ciepło przyjętych The Showdown Effect i Magicka.

Fabuła Helldivers opowiada o losach tytułowych superżołnierzy, którzy postawieni w ogniu konfliktu stają się ostatnią nadzieją ludzkości na normalne życie. Planeta, na której toczy się akcja - zwana Super Ziemią, zostaje zaatakowana przez zaborców. Zadaniem gracza jest odparcie kosmicznych najeźdźców.

Rozgrywka Helldivers to strzelanka top-down, gdzie akcję obserwujemy - zgodnie z nazwą - z góry ekranu, w rzucie izometrycznym. Gameplay nastawiony jest na tryb multiplayer, w którym współpracujemy z trójką innych graczy w ramach jednego zespołu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby przeżyć przygodę w pojedynkę. Sprzymierzeni kamraci muszą pamiętać o bratobójczym ogniu, który może posłać towarzysza walki do piachu. Naszym zadaniem jest wykonywanie zróżnicowanych zadań na terenie okupowanym przez jedną z wrogich frakcji, która rzuca przeciw nam całe hordy wrogów. Rozprawiamy się z nimi korzystając z szerokiego wachlarza uzbrojenia, gadżetów oraz pojazdów. Wraz z postępami odblokowujemy nie tylko nowe karabiny czy miotacze ognia, ale także gadżety - takie jak miny, skrzynki z amunicją czy pojazdy (kroczący mech), które możemy wezwać bezpośrednio na pole bitwy w dowolnym momencie. Za wykonane misje otrzymujemy walutę do odblokowywania wyposażenia oraz przyczyniamy się do globalnego postępu w wojnie.

W Helldivers kampania jest wspólna dla wszystkich graczy. Dzięki temu każda indywidualna potyczka zapisuje się na kartach historii, co ma wpływ na ogólny przebieg wojny. Kosmiczne batalie odbywają się w kilkutygodniowych cyklach, a po zakończeniu każdego nadchodzi czas na podsumowanie wydarzeń.


Wkład w encyklopedię mieli:   zvarownik,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Helldivers (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?