Helldivers 2 zapowiedziane, premiera na PC oraz PS5 jeszcze w tym roku

W przeciwieństwie do pierwszej odsłony Helldivers, w dwójce będziemy mieć do czynienia wyłącznie z trzecioosobowym widokiem.

@ 25.05.2023, 13:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Helldivers 2 zapowiedziane, premiera na PC oraz PS5 jeszcze w tym roku

Jedną z pierwszych zapowiedzianych wczoraj gier-usług w trakcie minionego już PlayStation Showcase było Helldivers 2. Za jego opracowanie odpowiada studio Arrowhead Game, a premiera - jak wszystko pójdzie dobrze - odbędzie się jeszcze w tym roku.

Helldivers 2 to gra nastawiona oczywiście wyłącznie na potyczki wieloosobowe. Plotki na jej temat pojawiały się regularnie od jakiegoś czasu, ale wreszcie mamy konkrety. Pierwsza część serii miała swoją premierę w 2015 roku, więc na kontynuację przyszło nam poczekać aż 8 lat. Jedynka była tzw. top down shooterem, a dwójka będzie oferować kamerę trzecioosobową.

Poniżej rzucić okiem możecie na pierwszy zwiastun ujawniający Helldivers 2. Konkretnej daty premiery deweloperzy nie podali, ale najprawdopodobniej odbędzie się ona jeszcze w tym roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?