Angry Birds Star Wars (PS3) - okladka

Angry Birds Star Wars (PS3)

Premiera:
29 października 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Angry Birds Star Wars (PS3)
DevMat @ 12:11 18.07.2013

Śr. długość gry: 5h 28min

+ czaswięcej

Angry Birds Star Wars to kolejna odsłona niezwykle popularnej gry zręcznościowo-logicznej z Wściekłymi Ptakami w roli głównej. Tym razem jednak twórcy z fińskiego studia Rovio Entertainment nawiązali współpracę z Lucasfilm Ltd. Dzięki niej zyskali możliwość umieszczenia swojego kolejnego projektu w świecie Gwiezdnych Wojen.

Akcja rozgrywa się w dalekich galaktykach Star Warsów. Tytułowe ptaki przebrały tym razem kształty konkretnych bohaterów znanych fanom uniwersum. Tak więc nie zabraknie Chewbacci, Księżniczki Lei, Hana Solo, Obi-Wana Kenobi i oczywiście Luke'a Skywalkera. Po drugiej stronie barykady standardowo stają świnki, przypominając czarne charaktery świata z Vaderem na czele.

Mechanika zabawy pozostaje niezmienna, wystrzeliwane ptaszyska muszą zniszczyć napotkaną na drodze przeszkodę, uwalniając tym samym towarzyszy lub zniszczyć wrogów. Zabawa z każdym kolejnym etapem staje się coraz trudniejsza i trzeba trochę pomyśleć jak przejść dany etap, a nie strzelać bezmyślnie. Nie zabrakło naturalnie charakterystycznego humoru.

Screeny z Angry Birds Star Wars (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?