Crash of the Titans (PS2) - okladka

Crash of the Titans (PS2)

Premiera:
04 października 2007
Premiera PL:
09 maja 2008
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (8)Ukończone (7)Kupię (2)

Opis Crash of the Titans (PS2)
Tafit @ 00:20 07.07.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 19h 47min

+ czaswięcej

Crash of the Titans to kolejna część kultowej serii zręcznościówek, opowiadającej o losach zabawnego jamraja Crasha. Dwójka naszych najgroźniejszych antagonistów, znanych z kilkunastu poprzednich części, ponownie chce pozbyć się naszego bohatera raz na zawsze. Nina i Neo Cortex tym razem chcą dokonać tego, tworząc armię zmutowanych zwierząt. Z małych stworzonek czynią oni prawdziwe maszyny do zabijania. Crash musi po raz kolejny powstrzymać złowrogi duet przed osiągnięciem ich mrocznych celów.

Ze wszystkich nowych opcji największe uznanie budzi możliwość przejęcia kontroli nad jednym z piętnastu olbrzymich stworów. Każdy z nich posiada odrębne dla siebie umiejętności i ataki. Ponadto nasz bohater posiadł o wiele więcej ruchów i mocy, niż miało to miejsce w częściach poprzednich. Dodatkowo wraz z postępami w fabule Crash zyskuje kolejne ataki i combosy.

Twórcy przygotowali dla nas tryb kooperacji, który pozwala graczowi drugiemu na przejęcie kontroli nad Carbon-Crashem. Istnieje możliwość łączenia ataków każdej z kontrolowanych postaci, dzięki czemu walka w tym trybie jest o wiele bardziej efektowna.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Crash of the Titans (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszegier   @   21:42, 27.10.2010
Kiedyś grałem w Crasha na playstation i było fajnie. Może i ten crash jest fajny, ciekawy patent z ujeżdżaniem różnych stworków.
0 kudosTheMelon   @   23:16, 11.01.2012
Spoko część ale jednak crash 3 na psx jest najlepszy. Fajne jest to że moznna cały czas deską jeździć