Crash of the Titans (MOB) - okladka

Crash of the Titans (MOB)

Premiera:
06 listopada 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Crash of the Titans (MOB)
Tafit @ 23:04 04.08.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 19h 47min

+ czaswięcej

Crash of the Titans to kolejna część kultowej serii zręcznościówek, opowiadającej o losach zabawnego jamraja Crasha. Dwójka naszych najgroźniejszych antagonistów, znanych z kilkunastu poprzednich części, ponownie chce pozbyć się naszego bohatera raz na zawsze. Nina i Neo Cortex tym razem chcą dokonać tego, tworząc armię zmutowanych zwierząt. Z małych stworzonek czynią oni prawdziwe maszyny do zabijania. Crash musi po raz kolejny powstrzymać złowrogi duet przed osiągnięciem ich mrocznych celów.

Ze wszystkich nowych opcji największe uznanie budzi możliwość przejęcia kontroli nad jednym z piętnastu olbrzymich stworów. Każdy z nich posiada odrębne dla siebie umiejętności i ataki. Ponadto nasz bohater posiadł o wiele więcej ruchów i mocy, niż miało to miejsce w częściach poprzednich. Dodatkowo wraz z postępami w fabule Crash zyskuje kolejne ataki i combosy.

Twórcy przygotowali dla nas tryb kooperacji, który pozwala graczowi drugiemu na przejęcie kontroli nad Carbon-Crashem. Istnieje możliwość łączenia ataków każdej z kontrolowanych postaci, dzięki czemu walka w tym trybie jest o wiele bardziej efektowna.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?