007 James Bond: From Russia with Love (PS2) - okladka

007 James Bond: From Russia with Love (PS2)

Premiera:
18 listopada 2005
Premiera PL:
18 listopada 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (17)Ukończone (4)Kupię (7)

Opis 007 James Bond: From Russia with Love (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 250h 59min

+ czaswięcej

Jest rok 1963. Nazywasz się Bond, James Bond. Twoja misja polega na przeniesieniu się do pełnego niebezpieczeństw, a jednocześnie, niezmiernie urzekającego świata autentycznego agenta 007 – w tej roli Sean Connery we własnej osobie! Odwiedź egzotyczne miejsca, jak chociażby Istambuł, i wyrusz w podróż Orient Ekspresem. Nawiąż kontakt z piękną rosyjską podwójną agentką i pogrąż się całkowicie w tej interaktywnej wersji klasycznego świata Bonda. Twoje zadania polegać będą m.in. na prowadzeniu pojazdów oraz działaniu z ukrycia. Zagłębisz się totalnie w fabułę legendarnego filmu i doświadczysz ekscytujących momentów, z których ciężko będzie się Tobie otrząsnąć...

From Russia With Love™ to pierwszy tytuł oferujący fabułę osadzoną w realiach klasycznego filmu o przygodach agenta Jamesa Bonda. Akcja ma miejsce w latach sześćdziesiątych, a gra proponuje misje nawiązujące do fabuły oryginalnego filmu oraz zupełnie nowe, pełne niepowtarzalnych wrażeń, sekwencje. Po From Russia With Love™ można spodziewać się m.in. urozmaiconej i rozbudowanej rozgrywki, wspaniałych pojazdów, rywalizacji wieloosobowej, pięknych kobiet oraz klasycznych broni i gadżetów, których moc można dodatkowo zwiększać.

Sir Sean Connery, odgrywający Bonda w oryginalnym filmie, ponownie wciela się w rolę agenta Mi6 w tej innowacyjnej i wyczekiwanej z niecierpliwością grze wideo utrzymanej w klimacie retro.

Najwyższa pora, by przenieść się do klasycznego świata Jamesa Bonda...Główne cechy

- Zostań Bondem, Bondem na miarę Connery’ego:
Wciel się w postać legendarnego Seana Connery’ego, jedynego w swoim rodzaju agenta Jamesa Bonda.

- Przenieś się do klasycznego świata 007:
Prowadź zabytkowe samochody, poznawaj pełne wdzięku kobiety i odwiedzaj egzotyczne miejsca. Wszystko wspaniale wyrenderowane w stylu nawiązującym do lat sześćdziesiątych.

- Najlepsza gra z serii Bond wszech czasów:
Misje polegające na działaniu po kryjomu oraz prowadzeniu pojazdów. Nieliniowe przechodzenie między kolejnymi planszami, zupełnie nowy mechanizm odpowiadający za wykonywanie zbliżeń i celowanie oraz rozbudowany i tętniący życiem świat gry. Innowacyjna akcja w klimacie Jamesa Bonda gwarantowana!

- Nowy tryb rozgrywki wieloosobowej:
Stań do współzawodnictwa z kolegą i sprawdźcie kto jest najlepszym Bondem w trybie deathmatch na podzielonym ekranie.

- Pokieruj agentem 007 w niespotykany dotąd sposób:
Nowy system przyznawania punktów i nagród umożliwia rozbudowane dostosowywanie wyposażenia oraz umiejętności, z których będziesz korzystać jako James Bond.

- Klasyczne gadżety w nowoczesnym stylu:
Szereg klasycznych broni i gadżetów do Twojej dyspozycji. Wszystkie z nich zostały stworzone z uwzględnieniem pomysłów na miarę XXI wieku.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat 007 James Bond: From Russia with Love (PS2)
Screeny z 007 James Bond: From Russia with Love (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?