Kill Switch (PC) - okladka

Kill Switch (PC)

Premiera:
25 marca 2004
Premiera PL:
06 czerwca 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Angielski
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (41)Gram (17)Ukończone (6)Kupię (4)

Opis Kill Switch (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 2h 0min

+ czaswięcej

Kill.Switch to zdecydowanie gra z gatunku strzelanin z perspektywy trzeciej osoby. Zróżnicowane misje (stylizowane między innymi na rejony Bliskiego Wschodu), w których walczymy z grupami terrorystycznymi.

Kill.Switch wyróżnia się bardzo ciekawym system walki – większość rozgrywki oparta jest na umiejętnym wykorzystywaniu specyfiki terenu – chowaniu się za elementami otoczenia (ściany, kolumny, skrzynie itd.) Dzięki temu walka nabiera bardziej taktycznego wymiaru.

W grze zastosowano możliwość ostrzeliwania wrogów „na ślepo” – co pozwala wychylić się samej broni, będąc dalej w ukryciu. Traci na tym celność jednak przy dużej przewadze liczebnej wrogów wydaje się to być często jedynym wyjściem aby przetrwać. Do dyspozycji otrzymamy cały arsenał współczesnej broni, który z pewnością usatysfakcjonuje fanów strzelanin


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Kill Switch (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPabloMG   @   13:27, 17.08.2014
Początkowo byłem zainteresowany Kill Switch to sztrzelnka tpp nastawiona na akcje niby fajna ale sama rozgrywka jest liniowa, misje są takie sobie, główny bohater nie posiada charakteru przez co idzię łatwo go zapmnieć a fabuła jest bardzo słaba. Duży spadek formy oraz jakości Namco.