The Getaway: Black Monday (PS2) - okladka

The Getaway: Black Monday (PS2)

Premiera:
21 listopada 2004
Premiera PL:
17 listopada 2004
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Strona:

ObserwujMam (46)Gram (12)Ukończone (8)Kupię (4)

Opis The Getaway: Black Monday (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 22h 45min

+ czaswięcej

Wyczekiwana kontynuacja przeboju z roku 2001! The Getaway ustanowił nowe standardy w gatunku gier gangsterskich. Foto-realistyczna grafika, mroczny, brutalny wręcz klimat i blisko 40 km2 autentycznej mapy Londynu. Wraz z The Getaway: Black Monday powrócimy do zakamarków londyńskiego pół-światka.

Dostępne będą trzy, zupełnie nowe postacie, co z pewnością sprawi, że gracz będzie miał różną perspektywę przedstawianych na ekranie wydarzeń. Fabuła została tak sprytnie skonstruowana, że aby w pełni ją poznać trzeba będzie skończyć grę wszystkimi postaciami. Niespodziewane zwroty sytuacji i szybka akcja to znaki firmowe serii The Getaway.

Dwa lata później po wydarzeniach z pierwszej części...

Z pozoru prosty napad na bank nie powiódł się. Kozłem ofiarnym został Eddie – gangster najniższego szczebla, a przy okazji... jeden z bohaterów gry! Eddie jeszcze nie wie, że między innymi to on stanie się jednym z głównych aktorów wielkiej wojny w Londynie – wojny o panowanie nad londyńską mafią, która po śmierci Charlie’ego targana jest wewnętrznymi konfliktami.

W The Getaway: Black Monday gracze znajdą wszystko to co pokochali w pierwszej części gry. Nie zabraknie brawurowych pościgów, strzelanin, napadów, ulicznych potyczek i porwań. W drugiej części wprowadzono też liczne usprawnienia – przede wszystkim ułatwiono sterowanie, poprawiono animacje postaci, tekstury są dużo dokładniejsze, a lokacje, w których odbywać się będą misje bardziej rozbudowane i skomplikowane. Londyn rozrósł się teraz w pionie – doszły etapy, w których walczymy na dachach budynków, jak również takie, w których będziemy poruszać się w kanałach, metrze, itd.

Nie zabraknie również dodatkowych trybów gry: „Black Cab”, czyli zabawa w londyńskiego taksówkarza, „Race” – wyścig po ulicach Londynu, „Chase” – możliwość ścigania przestępców, oraz „Free Roaming” – swobodna jazda, zwiedzanie Londynu.

Jak zwykle na odpowiednim poziomie będzie ścieżka dźwiękowa – w klimacie gangsterskiego Londynu, oczywiście!

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat The Getaway: Black Monday (PS2)
Screeny z The Getaway: Black Monday (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLordXenom   @   17:42, 12.04.2010
fajna gra
tylko szybko się ginie
ale i tak wolę GTA
polecam
0 kudosbat2008kam   @   14:53, 30.08.2010
Oj, nie ma co porównywać nawet GTA IV z tak starą grą jak Getaway Uśmiech . Szczególnie że gry ukazały się na odmienne platformy.

Grałem kiedyś chwilkę w Getawaya i nie przypadł mi za bardzo dogustu. Dałbym mu 7/10, nie więcej. Chociaż strzelaniny były całkiem fajne i przyjemne Uśmiech .
0 kudosksk2707   @   13:58, 27.11.2010
Ja osobiście wolę pierwszą część,ma lepszą fabułę.Podobno w"BlackMonday"poprawiono grafikę?Ja tego nie zauważyłem.Jest dużo błędów które od razu rzucają się w oczy np:jeden z głównych bohaterów(Ben)ma za dużą głowę.Także sterowanie niektórymi pojazdami w grze(autobusy,ciężarówki)jest fatalne znacznie lepiej było w poprzedniej części.
0 kudosMykod   @   16:43, 07.01.2013
Moim zdaniem lepsza była jedynka Uśmiech no i fabuła bardziej mnie wciągnęła niż w drugiej części gry. Jestem tylko ciekaw czy kiedyś nas zaskoczą wydając 3 część. Pamiętam, że kiedyś mieli taki plan nawet jakiś trailer zrobili, ale chyba wyszło z tego jedno wielkie fiasko.
Dodaj Odpowiedź