FIFA 07 (PS2) - okladka

FIFA 07 (PS2)

Premiera:
sierpień 2006
Premiera PL:
sierpień 2006
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (29)Gram (9)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis FIFA 07 (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 145h 49min

+ czaswięcej

FIFA Soccer 07 jest kolejną z serii wirtualnych gier sportowych w których biegamy po boisku do pilki nożnej i staramy się zdobywać możliwie jak najwięcej goli.

FIFA Soccer 07 w porównaniu z częściami poprzednimi jest oczywiście krokiem do przodu pod względem merytorycznym oraz wykonania. Autorzy dołożyli wszelkich starań aby wszystkie drużyny posiadały aktualne składy, a obiekty sportowe były odwzorowane z najdrobniejszymi nawet szczegółami. Znajdziemy wszystkie stadiony międzynarodowe, oraz większość boisk znanych klubów.

Gra oferuje tryb kariery podczas którego wybieramy jedną drużynę i następnie staramy się doprowadzić ją na same szczyty międzynarodowej kariery. Co ciekawe naszą karierę będziemy mogli rozegrać nie tylko przeciwko komputerowemu przeciwnikowi, lecz również innym graczom z całego świata. Nowy tryb zabawy wieloosobowej pozwala na organizowanie specjalnych wirtualnych mistrzostw oraz starć ligowych. Spotkania ustalane są według jednego harmonogramu, a zwycięzcy powoli przesuwają się do kolejnych części rozgrywek. Widzimy wówczas pojedynczy ranking zespołów i możemy się zorientować we własnych osiągnięciach.

EA Sports poprawiło znacznie sztuczną inteligencję przeciwników, zapewniając w ten sposób bardziej dynamiczne i wymagające mecze z komputerowym oponentem. Wirtualni piłkaże znacznie skutecznie wyprowadzają wspólne akcje, zdobywają gole i pilnują własnej bramki.

Dla graczy pragnących większej kontroli nad własnym zespołem przygotowano również bardziej rozbudowany tryb managera. Możemy w nim dokonywać transferów, tranować pilkarzy, dbać o ich kondycję itd. Po prostu zajmować się każdym aspektem zespołu.

FIFA Soccer 07 działa na nowym, zmodyfikowanym silniku graficznym. Program posiada więc realistyczną i płynną animację postaci, oraz świetnie zrealizowane obiekty sportowe.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z FIFA 07 (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSternal_1995   @   09:30, 24.04.2009
Bardzo dobra rozgrywka, ulepszony gameplay, potężna licencja, Polska wersja językowa.
0 kudoswiktor280999   @   19:38, 21.02.2011
gra nie jest fascynująca ale da się pograć nawet na pare godzin , ale nie polecam