FIFA 07 (Xbox 360) - okladka

FIFA 07 (Xbox 360)

Premiera:
27 października 2006
Premiera PL:
03 listopada 2006
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis FIFA 07 (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 145h 49min

+ czaswięcej

FIFA Soccer 07 jest kolejną z serii wirtualnych gier sportowych w których biegamy po boisku do pilki nożnej i staramy się zdobywać możliwie jak najwięcej goli.

FIFA Soccer 07 w porównaniu z częściami poprzednimi jest oczywiście krokiem do przodu pod względem merytorycznym oraz wykonania. Autorzy dołożyli wszelkich starań aby wszystkie drużyny posiadały aktualne składy, a obiekty sportowe były odwzorowane z najdrobniejszymi nawet szczegółami. Znajdziemy wszystkie stadiony międzynarodowe, oraz większość boisk znanych klubów.

Gra oferuje tryb kariery podczas którego wybieramy jedną drużynę i następnie staramy się doprowadzić ją na same szczyty międzynarodowej kariery. Co ciekawe naszą karierę będziemy mogli rozegrać nie tylko przeciwko komputerowemu przeciwnikowi, lecz również innym graczom z całego świata. Nowy tryb zabawy wieloosobowej pozwala na organizowanie specjalnych wirtualnych mistrzostw oraz starć ligowych. Spotkania ustalane są według jednego harmonogramu, a zwycięzcy powoli przesuwają się do kolejnych części rozgrywek. Widzimy wówczas pojedynczy ranking zespołów i możemy się zorientować we własnych osiągnięciach.

EA Sports poprawiło znacznie sztuczną inteligencję przeciwników, zapewniając w ten sposób bardziej dynamiczne i wymagające mecze z komputerowym oponentem. Wirtualni piłkaże znacznie skutecznie wyprowadzają wspólne akcje, zdobywają gole i pilnują własnej bramki.

Dla graczy pragnących większej kontroli nad własnym zespołem przygotowano również bardziej rozbudowany tryb managera. Możemy w nim dokonywać transferów, tranować pilkarzy, dbać o ich kondycję itd. Po prostu zajmować się każdym aspektem zespołu.

FIFA Soccer 07 działa na nowym, zmodyfikowanym silniku graficznym. Program posiada więc realistyczną i płynną animację postaci, oraz świetnie zrealizowane obiekty sportowe.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z FIFA 07 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?