MOTORM4X: Offroad Extreme (PC) - okladka

MOTORM4X: Offroad Extreme (PC)

Premiera:
06 października 2008
Premiera PL:
06 października 2008
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (32)Gram (18)Ukończone (4)Kupię (2)

Opis MOTORM4X: Offroad Extreme (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 250h 0min

+ czaswięcej

MOTORM4X: Offroad Extreme to produkt studia The Easy Company traktujący o wyścigach w trudnym terenie. Na graczy czekają terenowe wyzwania na alpejskim łańcuchu górskim, ośnieżonej Alasce i wreszcie skalistej pustyni Nevady. Każda z tychże lokalizacji różni się od pozostałych, co sprawia, iż wyrobienie sobie odpowiedniej strategii przebywania kolejnych kilometrów jest niemal konieczne.

Gracze startować mogą w czterech różnych typach zawodów. Pierwszym z nich jest standardowy wyścig z innymi oponentami na zamkniętej trasie toczący się przez kilka okrążeń. Zdecydowanie ciekawiej prezentuje się kolejny z nich - Longrun. Tutaj trasa poprowadzona z punktu A do punkt B nie zawsze przebiega przez wyjeżdżone ścieżki. Często jednak szybkość pojazdu będzie zależała od pozycji gracza na mecie. Ostatnie dwa tryby są już tym, co tygrysy lubią najbardziej: Pathfinder, jak sama nazwa wskazuje, wymaga odnalezienia trasy do wyznaczonego celu. Tutaj do dyspozycji gracza został oddany zdecydowanie większy teren, który przemierzać można wzdłuż i wszerz szukając skrótów pozwalających na zaoszczędzenie kilku cennych sekund. Najbardziej ekstremalną opcją jest Trial, w którym liczy się jedno - przejechać wyznaczoną trasę. Nie jest to jednak zadanie łatwe ze względu na niezwykłe jej umiejscowienie w najbardziej niedostępnych miejscach.

MOTORM4X: Offroad Extreme oferuje dziesięć podstawowych pojazdów, które różnią się od siebie początkowymi osiągami. Każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie, zależnie od preferowanego stylu jazdy. Gdyby jednak w późniejszym czasie samochód okazał się za słaby - nie ma żadnych przeszkód, aby wymienić parę części na lepsze i tym samym poprawić znacznie osiągi. Mało tego, developer ukrył kilka pojazdów, do których dostęp uzyskać można w miarę progresji w czasie off-roadowej kariery. Samochody się zniszczalne, podobnie jak otoczenie. Wymaga to nieraz niezbędnego główkowania, aby nie skończyć na dnie doliny w pogiętych kawałkach blachy.

MOTORM4X: Offroad Extreme pozwala również na dobrowolną eksplorację terenu w wybranej lokacji. Oczywiście również ze zniszczalnością wehikułów oraz środowiska. Developer zadbał jednak, aby takowa zabawa nie skończyła się przedwcześnie i umieścił w odpowiednich miejscach punkty pozwalające błyskawicznie naprawić wóz.

MOTORM4X: Offroad Extreme prezentuje się solidnie. Trasy są bogate w detale pokroju głazów, zwalonych drzew czy kłód. Mało tego, w czasie rozgrywki warunki pogodowe ulegają zmianie, co sprawia, że samochody zaczynają się brudzić, a trasa staje się jeszcze trudniejsza do przebycia!

PEGI: Od 7 lat
Screeny z MOTORM4X: Offroad Extreme (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosszyl4   @   19:04, 17.03.2010
mam ale nie gram chociaż grafa dobra. troche za bardzo skomplikowane