Nieśmiertelny (PC) - okladka

Nieśmiertelny (PC)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Nieśmiertelny (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Highlander to gra akcji przygotowana przez studio Widescreen Games. Opiera się na fabule filmu o tym samym tytule, a w Polsce znanym jako "Nieśmiertelny". Gracz wciela się w jednego z Nieśmiertelnych, jego zadaniem zaś jest pokonanie pozostałych wojowników mianujących się tą rangą.

Akcja rozpościera się na przestrzeni około dwóch tysięcy lat. Pojedynki nadludzkich wojowników mają miejsce w starożytnych Pompejach, w średniowiecznym terenie szkockiego Highlands, na ziemi feudalnego Kraju Kwitnącej Wiśni oraz ostatecznie w niedalekiej nowojorskiej przyszłości. Osiemnaście przygotowanych lokacji zostało podzielonych na powyższe cztery epizody - to zaś składa się na przygodę sporządzoną dla samotnego gracza. W jej czasie gracz używa przede wszystkim broni białej, podobnie jak jego rywale. Skorzystać można w czasie tychże epickich pojedynków z katany, claymore'a, broni dwuręcznej, a także kilku innych narzędzi.

Protegowany oprócz wykręcania finezyjnych akrobacji z orężem w dłoniach, może także wspinać się, skakać, odbijać od ścian, czyli ogólnie rzecz biorąc wchodzić w interakcję z otoczeniem, by dostawać się w trudno niedostępne miejsca. Nieśmiertelni mają także sposobność korzystania z paranormalnych mocy - na tyle potężnych, by na przykład wskrzeszać podwładnych pionków!

Highlander prezentuje się iście next-genowo. Doskonale dopracowane obiekty otoczenia i postaci nabierają obłędnej jakości przy ferii zaawansowanych efektów graficznych.

Screeny z Nieśmiertelny (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosHabcio   @   15:30, 08.03.2010
Nawet nawet ta gra ale coś mi nie pasuje.