Second Stone: The Legend of the Hidden World (PC) - okladka

Second Stone: The Legend of the Hidden World (PC)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Second Stone: The Legend of the Hidden World (PC)
Kawira @ 10:42 20.09.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Second Stone: The Legend of the Hidden World to połączenie gry akcji, slashera, elementów RPG i platformowo-zręcznościowych wyzwań. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Skyward Entertainment z Finlandii, a wydane zostało przez francuską korporację Ubisoft.

Fabuła Second Stone: The Legend of the Hidden World przenosi gracza do świata fantasy, w którym gracz jako odważny podróżnik i awanturnik postanawia odkryć prawdziwe korzenie jego pochodzenia. Mierzy się jednak nie tylko z przeciwnikami, ale też mrocznym, alternatywnym uniwersum, będącego siedliskiem wszelkiego zła.

Rozgrywka Second Stone: The Legend of the Hidden World to przygodowa gra akcji z elementami RPG i platformowo-zręcznościowymi sekwencjami. Świat gry jest zamknięty, a my przemierzamy go z perspektywy trzeciej osoby. Gameplay skupia się głównie na walce utrzymanej w modelu slashera, pokonywaniu zagadek środowiskowych i odkrywaniu nowych umiejętności. Co jakiś czas napotykamy również bardzo wymagających bossów - silniejszych oraz skuteczniejszych. W trakcie zabawy zbieramy kule many, które pozwalają nam awansować na kolejne poziomy. Każdy z nich pozwala podnieść wybrane statystyki, a także odblokować jedno z wielu dostępnych zaklęć.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?