Persona 4 Arena (PC) - okladka

Persona 4 Arena (PC)

Premiera:
17 marca 2022
Premiera PL:
17 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Persona 4 Arena (PC)
Kawira @ 09:33 21.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 24h 42min

+ czaswięcej

Persona 4 Arena: Ultimax to odświeżona wersja bijatyki osadzonej w mangowym uniwersum Persony skupionym wokół przywoływaczy - istot nadprzyrodzonych. Za projekt odpowiada zespół Arc System Works specjalizujący się w tym gatunku i mający na swoim koncie takie hity jak Dragon Ball FighterZ czy serię Guilty Gear.

Persona 4 Arena: Ultimax to typowy przedstawiciel dwuwymiarowych bijatyk. Na arenie staje dwóch zawodników, a zadanie każdego z nich polega na położeniu na łopatki przeciwnika. W tym celu wykorzystujemy szereg różnego rodzaju ciosów. Znajdziemy tu zarówno podstawowe uderzenia jak i ataki specjalne. Obie te specjalizacje można łączyć w combosy, dzięki czemu powstają śmiertelnie niebezpieczne ciosy. Kierowany wojownik walczy samodzielnie, ale również może skorzystać ze swojego chowańca.

Wymagania: Twórcy gry Persona 4 Arena ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Persona 4 Arena (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?