Pharaoh: A New Era (PC) - okladka

Pharaoh: A New Era (PC)

Premiera:
15 lutego 2023
Premiera PL:
15 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pharaoh: A New Era (PC)
Dirian @ 22:58 23.12.2021
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pharaoh: A New Era to remake kultowej gry Faraon z 1999 roku. Odświeżona wersja zawiera także wydany w 2000 roku dodatek Kleopatra: Królowa Nilu. Za odświeżenie gry odpowiada studio Triskell Interactive.

Podczas tworzenia Pharaoh: A New Era twórcy skupili się głównie na odświeżeniu oprawy wizualnej oraz interfejsu użytkownika. Zmiany w gameplayu ograniczono do poprawek niektórych przestarzałych mechanik, ale całość powstaje w konsultacji z największymi fanami oryginalnego Faraona. Rozgrywka będzie więc bardzo podobna do tej, jaką znamy z oryginału.

Twórcy znacząco odświeżyli natomiast grafikę, dostosowując ją do współczesnych standardów. Gra została dostosowana do działania na monitorach z wysoką rozdzielczością - 2K czy 4K.

Pharaoh: A New Era zaoferuje rozbudowaną kampanię z przeszło 50 misjami, a  ponadto odda w nasze ręce rozbudowany edytor map, dzięki czemu gracze będą mogli stworzyć własne plansze i scenariusze.

Screeny z Pharaoh: A New Era (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?