Gotowe na wszystko (PC) - okladka

Gotowe na wszystko (PC)

Premiera:
06 września 2006
Premiera PL:
01 grudnia 2006
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Przygodowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (21)Gram (36)Ukończone (4)Kupię (7)

Opis Gotowe na wszystko (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów serialu "Gotowe na wszystko". Nadarza się niepowtarzalna okazja by dołączyć do elitarnego grona gospodyń domowych, których przygody śledzą zaciekawieni widzowie na całym świecie. W grze "Gotowe na wszystko" można rozpocząć nowe życie w innym świecie na znanej ulicy Wisteria Lane gdzie wygląd zewnętrzny czy urządzenie domu zależy wyłącznie od preferencji gracza. Szaleństwo na zakupach oraz oddawanie się innym przyjemnościom takim jak: podglądanie, flirtowanie czy szpiegowanie zdarzają się codziennie. Od misternie uknutych planów gracza zależy czy będzie on pomocny czy na przykład będzie szantażował swoje, nowe przyjaciółki od serca. Kontroluje swoje przeznaczenie i nie daje szansy by ślepy los mógł wpłynąć na zakończenie gry. Swoimi działaniami wpływa na zasobność domowego budżetu wspierając dochody męża poprzez partię pokera graną na pieniądze lub podebranie drobnej kwoty sąsiadce. Jakość życia zależy, zatem od sprytu i fantazji gracza jak również sposobu prowadzenia postaci a także od tego jak dobrze potrafi kłamać oraz wybrnąć z sytuacji pozornie bez wyjścia.


-Scenariusz gry inspirowany jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie.
-Ciekawa fabuła gry. Symulator życia codziennego z typowymi elementami gry przygodowej.
-Pasjonujące minigry, w których m. in. możemy sprawdzić swoje umiejętności z zakresu gotowania.
-Atrakcyjna opcja personalizacji bohaterki zgodnie z własnym gustem i upodobaniami. A także ustalanie wyglądu mieszkania, zarabianie pieniędzy (oprócz mężowskiej pensji gotówkę możemy wygrać w karty lub ukraść) i nawiązywanie kontaktów z sąsiadami.
-Gra jest gwarancją doskonałej zabawy, w której można liczyć na wiele smaczków, z co najmniej niespodziewanym zakończeniem.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 16 latZawiera sceny erotyczne
Screeny z Gotowe na wszystko (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosVintage1996   @   17:22, 13.11.2010
Zawalista gra 5/5 polecam!