Shattered Steel (PC) - okladka

Shattered Steel (PC)

Premiera:
30 września 1996
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shattered Steel (PC)
zubal22 @ 21:21 27.11.2021
Filip "zubal22" Sudoł

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shattered Steel to połączenie gry akcji z symulatorem mecha, uchwycone w widoku pierwszoosobowym. Jest to pierwszy projekt stworzony przez studio BioWare, za którego wydanie odpowiadała firma Interplay.

Akcja Shattered Steel ma miejsce w futurystycznej przyszłości. Ludzkość znajduje się na skraju wyginięcia, a naszym zadaniem jest branie udziału w kampanii, na którą składa się szereg 50 misji. W trakcie tychże m.in. walczymy z kolejnymi oddziałami obcych, przeprowadzamy operacje infiltracyjne oraz ochraniamy konwoje. Wszystko to realizujemy zasiadając za sterami potężnego mecha bojowego zwanego tutaj Planet Runner. 

Rozgrywka Shattered Steel to opiera się na mechanizmach FPS-a. Gracz ma do dyspozycji możliwość dobierania tak mechów, jak i ich uzbrojenia, przed kolejnymi misjami. Łącznie jest siedem rodzajów robotów. Modyfikować można też ich wyposażenie, a w tym wypadku dobierać z 25 różnych typów oręża jak np. wyrzutnia naprowadzanych rakiet, pistolet plazmowy czy działo gatlinga.

Poza kampanią dla jednego gracza, Shattered Steel oferuje również tryb wieloosobowy, w którym bawić może się do 16 osób na raz, a także kooperację.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?