Lake (PC) - okladka

Lake (PC)

Premiera:
01 września 2021
Premiera PL:
01 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Lake (PC)
Kawira @ 09:36 23.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Lake to przygodowa gra akcji osadzona w prowincjonalnym miasteczku na obrzeżach stanu Oregon w Stanach Zjednoczonych. Za projekt odpowiada studio Gamious znane za sprawą popularnego Turmoil.

Historia Lake opowiada o ucieczce z dużego miasta i od korporacyjnego życia na prowincję. Trafiamy do roku 1986 - akcja rozpoczyna się dokładnie 1 września. Wcielamy się w postać czterdziestoparoletniej pracownicy dużej firmy, Meredith Weiss. Z powodu śmierci jej ojca, kobieta powraca do rodzinnego miasteczka Providence Oaks w Oregonie, by zastąpić go na dwa tygodnie jako listonoszka. Wraz z kolejnymi paczkami i listami wraca do wspomnień z dzieciństwa, poznając starych znajomych i odświeżając dawne kontakty, co wzbudza w niej nostalgię i tęsknotę za sielskim życiem.

Rozgrywka Lake opiera się w dużej mierze na dwóch filarach. Pierwszy to wykonywanie pracy rozwożenia listów oraz paczek w okolicy tytułowego jeziora. Do dyspozycji dostajemy służbowy samochód i otwarty świat, który bez przeszkód możemy zwiedzać. Drugi to prowadzenie życia towarzyskiego po godzinach pracy - zarówno ze starymi jak i nowymi znajomymi. Każdy bohater posiada swoją osobowość, a niektórzy z nich mogą nawet zostać naszymi partnerami. Co ciekawe nie ma tutaj złego lub dobrego zakończenia. Cała opowieść ma stanowić po prostu to, czego sami sobie zażyczymy.

Wymagania: Twórcy gry Lake ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Lake (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?