Succubus (PC) - okladka

Succubus (PC)

Premiera:
05 października 2021
Premiera PL:
05 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Succubus (PC)
Materdea @ 18:42 29.02.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 5h 0min

+ czaswięcej

Succubus to kolejna przygodowa gra akcji z elementami RPG i typowej strzelanki od rodzimego studia Madmind. Autorzy Agony ponownie utrzymują się w "piekielnym" uniwersum, tym razem oferując nowego bohatera i nieco zmieniony sposób na rozgrywkę.

W Succubus wcielamy się w postać tytułowej demonicy, która wraz ze swoim mężem, Nimrodem, obejmują władzę w piekle. Jednak Sukubowi nie podoba się królewskie życie i wraca do dzikich przyzwyczajeń oraz znajomego środowiska. Tam jednak zostaje zdradzona przez inne sukuby pod przywództwem zbuntowanego Baphometa. Bohaterka postanawia zemścić się na swoich oprawcach i przywrócić - paradoksalnie - sprawiedliwość.

Rozgrywka w Succubus przypomina rozwiązania zastosowane w poprzedniej grze Madmind Studio - Agony. Akcję obserwujemy z pierwszoosobowej perspektywy, zaś trzonem gameplayu jest walka z napotykanymi przeciwnikami. Tytuł urozmaicony jest również przez aspekt cRPG-owy - zabójstwa oraz wykonywanie wyznaczonych celów pozwala na zdobywanie punktów doświadczenia, które to z kolei powodują awans na nowe poziomy i zdobywanie kolejnych umiejętności specjalnych.

Wymagania: Twórcy gry Succubus ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Succubus (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?