Wolcen: Lords of Mayhem (PC) - okladka

Wolcen: Lords of Mayhem (PC)

Premiera:
13 lutego 2020
Premiera PL:
13 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Wolcen: Lords of Mayhem (PC)
Kawira @ 10:40 22.02.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 18h 39min

+ czaswięcej

Wolcen: Lords of Mayhem to gra cRPG z gatunku hack & slash, osadzona w mrocznym świecie fantasy. Za projekt odpowiada debiutanckie Wolcen Studio z Francji.

W Wolcen: Lords of Mayhem wcielamy się w żołnierza republikańskiej armii Oczyszczaczy, który bierze udział w wojnie z Bractwem Świtu. Jesteśmy jednym z "dzieci Heimlocka", wysokiego rangą inkwizytora, który uratował nas - oraz dwójkę przyjaciół - z rzezi w Castagath. Sytuacja zmienia się, gdy do akcji wkraczają podziemne istoty Svriir i równają stolicę państwa z ziemią. Wkrótce potem nasz kraj zostaje zaatakowany przez nową frakcję - Przymierze Niewidomych starające się przywrócić władzę upadłemu księciu furii Ahrimanowi. Jego wygrana oznaczałaby koniec Republiki. Los kraju zależy od naszego protagonisty.

Rozgrywka w Wolcen: Lords of Mayhem odbywa się w tradycyjny dla tego gatunku sposób. Akcję obserwujemy z rzutu izometrycznego, zaś mechanizmy rozgrywki do złudzienia przypominaja najwybitniejszych reprezentantów hack & slashy cRPG - od utrzymanej w modelu free to play Path of Exile, po kultowy cykl Diablo. Kierujemy jednym bohaterem o konkretnej klasie i dzięki rozdysponowanymi przez nas punktami umiejętności kreujemy go w jednym z kilku podstawowych drzewek umiejetności.

W grze skille zależą od posiadanych przez nas przedmiotów, a awansując odblokowujemy potężne, pasywne bonusy. Zamiast magicznych kamieni, do tworzenia synergii kombinacji ciosów używamy samego ekwipunku. Zupełną nowość stanowi system pancerza, pozwalający na dobrowolny dobór zbroi dla każdej części ciała z osobna.

Wymagania: Twórcy gry Wolcen: Lords of Mayhem ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 lat
Screeny z Wolcen: Lords of Mayhem (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?