Mordhau (PC) - okladka

Mordhau (PC)

Premiera:
29 kwietnia 2019
Premiera PL:
29 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mordhau (PC)
Dirian @ 10:27 26.04.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mordhau to sieciowy symulator rycerskich potyczek od słoweńskiego studia Triternion

Gra skupia się na rozgrywkach multiplayer, gdzie na przeciwko siebie staje nawet do 64 graczy na jednym serwerze. Każdy wciela się w jednego z rycerzy i wyrusza do boju. Twórcy przygotowali ponadto tryb Hordy, w którym możemy odpierać wraz ze znajomymi kolejne fale wrogów, a także tryb offline, gdzie poćwiczymy władanie mieczem.

Tytuł posiada bowiem rozbudowany system walki wręcz, wzorowany na takich produkcjach jak Chivalry: Medieval Warfare czy For Honor. Walka polega na parowaniu ciosów, wyprowadzaniu kontr i stosowaniu uników - oczywiście na tyle, na ile umożliwia nam to ciężki bojowy pancerz. Choć twórcy stawiają na bezpośrednie starcia, nie brakuje tu także broni dystansowych. Ponadto, oprócz mieczy, możemy korzystać m.in. z halabard czy toporów.

Mordhau oferuje rozbudowane opcje personalizacji postaci - od wyboru twarzy, poprzez personalizację miecza czy zbroi.

Sam tytuł gry, co jest ciekawostką, nawiązuje do niemieckiego stylu walki "mordhau", polegającego na zadawaniu ciosów rękojeścią miecza, trzymając go w dłoni za klingę.

Wymagania: Twórcy gry Mordhau ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Mordhau (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?