Sunless Skies (PC) - okladka

Sunless Skies (PC)

Premiera:
31 stycznia 2019
Premiera PL:
31 stycznia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sunless Skies (PC)
Dirian @ 13:38 01.02.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sunless Skies to kolejna produkcja od studia Failbetter Games, twórców ciepło przyjętego Sunless Sea.

Fabuła gry toczy się o kosmosie, gdzie Królowa Wiktoria planuje stworzyć nowe Imperium Brytyjskie. Gracze stają naprzeciwko tej idei, za którą idą niesprawiedliwe i twarde rządy. 

Rozgrywka w Sunless Skies nie odbiega wiele od tej, do której przyzwyczaiła nas poprzednia gra. Zabawa polega na eksploracji terenu na pokładzie - tym razem latającego - statku i wypełnianiu kolejnych, mocno fabularyzowanych misji. Tytuł może pochwalić się ciekawą oprawą artystyczną, oraz świetnie sklejoną fabułą. W trakcie naszych wypraw musimy także dbać o zarządzanie racjami żywieniowymi, czy toczyć pojedynki w czasie rzeczywistym.

W Sunless Skies ważne są także podejmowane przez nas wybory, bowiem mają one silne konsekwencje. Podejmując złe decyzje, skażemy naszą wyprawę na porażkę, lub utrudnimy sobie dalszą rozgrywkę.

Wymagania: Twórcy gry Sunless Skies ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 lat
Screeny z Sunless Skies (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?