Yakuza Kiwami (PC) - okladka

Yakuza Kiwami (PC)

Premiera:
19 lutego 2019
Premiera PL:
19 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Yakuza Kiwami (PC)
Kawira @ 12:15 23.01.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 36h 15min

+ czaswięcej

Yakuza Kiwami to remake pierwszej części serii gier akcji opowiadającej o największej mafii świata. Tytuł pierwotnie pojawił się w 2006 roku na PlayStation 2. Odświeżona wersja natomiast debiutuje na czwartej generacji konsol Sony oraz PC.

Podtytuł Kiwami w języku japońskim oznacza ekstremalny i odzwierciedla usprawnienia, jakich dokonano w porównaniu do pierwowzoru. Remake charakteryzuje się przygotowaną od podstaw oprawą wizualną, a w wyniku tego gra działa w rozdzielczości 1080p i przy 60 klatkach na sekundę. Ponadto wszystkie dialogi do gry zostały nagrane od nowa.

Usprawnieniu uległ także system walki, przez co starcia są bardziej dynamiczne, a sterowanie precyzyjniejsze. Do gry dodano około 30 minut nowych przerywników filmowych, nowe minigry oraz aktywności, jak również system zwany Majima Everywhere, który sprawia, że w najmniej spodziewanym momencie trzeba stawić czoła szalonemu prześladowcy. Pozostałe założenia i rozgrywka są takie same, jak w oryginale. 

Głównym bohaterem produkcji jest Kazuma Kiryu, który należy do Yakuzy i właśnie zaczął wspinać się po szczeblach mafijnego świata. W wyniku niefortunnego wydarzenia, trafia na 10 lat do więzienia. Podczas odsiadki zostaje wydalony z szeregów mafii, a do tego dowiaduje się, że zaginęła jego znajoma z dzieciństwa. Po wyjściu poznaje młodą dziewczynkę, która, jak się okazuje, jest powiązana ze sprawą zniknięcia z kont Yakuzy 10 miliardów jenów. Kiryu postanawia rozwikłać sprawę, ale na drodze do celu staje mu jego niegdyś najlepszy przyjaciel.

Yakuza Kiwami wymaga szybkiego myślenia oraz niebywałej zręczności. Głównym zadaniem grającego jest pozyskiwanie nowych informacji i eliminowanie napotkanych wrogów. Podczas przemierzania obszaru dzielnicy Kamurocho na grającego czeka wiele misji do wykonania, mnóstwo wciągających minigier oraz miejsc do odwiedzenia.

Wymagania: Twórcy gry Yakuza Kiwami ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Yakuza Kiwami (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?