Star Wars X-Wing Alliance (PC) - okladka

Star Wars X-Wing Alliance (PC)

Premiera:
23 marca 1999
Premiera PL:
25 czerwca 1999
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (9)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Star Wars X-Wing Alliance (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Nastąpiła eskalacja konfliktu. Neutralna rodzina walczy o swoje interesy i przetrwanie, wciągnięta w walkę z wdzierającym się Imperium. Musisz przeciwstawić się rywalizującej rodzinie, która nie powstrzyma się przed niczym, aby zniszczyć Twoją firmę handlową. W końcu dołączysz do Sojuszu Rebelii w serii tajnych zadań i odkryjesz informacje dotyczące projektu drugiej Gwiazdy Śmierci. Jakie będzie zakończenie? Znajdziesz się za sterami legendarnego statku Millenium Falcon latając przeciwko potężnej imperialnej flocie w trakcie bitwy o Endor.
X-Wing Allliance umieści Cię w samym środku epickiego konfliktu Gwiezdnych Wojen i zabierze kosmiczne symulatory na nowe wyżyny.

* Przejmij kontrolę nad najszybszym statkiem w galaktyce - Millenium Falconem - oraz innymi, nowymi i doskonale wyposażonymi statkami z Corellii.
* Dołącz do potężnego ataku na w pełni działającą drugą Gwiazdę Śmierci w czasie epickiej bitwy o Endor.
* Pięćdziesiąt połączonych fabułą misji dla pojedynczego gracza i różnorodne nowe misje dla gry wieloosobowej.
* Lataj w: X-Wingu, A-Wingach, B-Wingach, Y-Wingach, Millenium Falconie i transportowcach Corellii.
* Nowy tryb "skirmish" pozwala Ci ustawić własne parametry misji (ilość statków, rodzaj celów i inne),aby stworzyć wiele konfliktów dla pojedynczego i wielu graczy.
* Najwyższej jakości symulator kosmiczny z ulepszoną grafiką, efektami specjalnymi rozbudowanymi bitwami w niezwykle obszernej skali.
* Pogłębione środowisko gry zawierające trójwymiarowe kokpity - z pełnymi 360 stopniowym widokiem - oraz prawdziwie trójwymiarowy hangar.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X