X3: Reunion (PC) - okladka

X3: Reunion (PC)

Premiera:
28 października 2005
Premiera PL:
11 października 2006
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (43)Gram (9)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis X3: Reunion (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 120h 0min

+ czaswięcej

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry X² The Threat wprowadza nowe środowisko trójwymiarowe, a także nową historię, nowe statki i nowe elementy rozgrywki, które poważnie zwiększają różnorodność Wszechświata X.

System gospodarczy X³: Reunion jest bardziej złożony, niż wszystko, co do tej pory istniało we Wszechświecie X. Postacie niezależne budują fabryki, prowadzą własną działalność handlową, wojny wywierają wpływ na galaktyczną gospodarkę, a piraci zachowują się dużo bardziej realistycznie. Technologia Algorytm X³ jest owocem długiej i wytężonej pracy, dzięki której w pełni wykorzystuje możliwości DirectX 9, tworząc dramatyczne efekty wizualne i zadziwiająco realistyczne statki kosmiczne.

Ponadto dzięki poważnie ulepszonemu systemowi sztucznego życia (Artificial Life) X³ Reunion zapewni graczom dostęp do ciągle zmieniającego się i ewoluującego Wszechświata, a którym poczynania graczy będą rzeczywiście kształtować przyszłość Kosmosu.

Nowi gracze zwrócą uwagę na dodatkowe elementy Wszechświata X, który już wcześniej imponował grafiką, a obecnie wygląda praktycznie „jak żywy”. Weterani mogą spodziewać się nowych możliwości budowy i ulepszonej symulacji fizyki.

Co wydarzyło się wcześniej: Flota Argonów jest na krawędzi załamania pod ciągłymi atakami Khaak, a tymczasem w X-Wszechświecie czai się nowy wróg. Co łączy tajemniczy statek, który potrafi znikać, bezlitosnych piratów Yaki i urządzenie pozostawione przez pradawne istoty? Pora zapiąć pasy w fotelu pilota, rozgrzać lasery i poszukać kilku odpowiedzi.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z X3: Reunion (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswitalisss   @   14:15, 05.05.2009
Rewelacyjna gierka adresowana do wąskiego grona odbiorców tej tematyki ( symulacja, ekonomia, strategia i taktyka - te dziedziny są częścią jednej gry i wszystkie trzeba uwzględnić podczas rozgrywki ). X3 Reunion oficjalnie jest symulatorem statków kosmicznych choć w rzeczywistości jest to skomplikowana i wciągająca gra ( ja już rok gram w X3 Reunion i jeszcze mi się nie znudziła ).
Osobom które planują lub w planach mają zakup tej gry polecam dodatek XTM ( X Tended Mod ) najnowszy patch XTM ( wydany przez firmę Egosoft ) jest od razu w polskiej wersji językowej i poprawia wiele błędów, oraz dodaje statki, sektory, misje, dodatkowe polecenia itd. ( trochę tego jest ).
0 kudossaku0   @   02:06, 09.05.2009
Co tu dużo mówić- gra świetna, genialna. Potrzeba na nią bardzo dużo czasu, ale warto ten czas poświęcać. Jedna z niewielu gier o których się nie zapomina i nie odkłada na półkę. Jednak nie jest łatwa, a już interfejs szczególnie nie jest przyjazny dla nowego gracza. Tak czy inaczej- WARTO.
0 kudosbeneck   @   22:18, 08.07.2011
a ja właśnie się bawię - zakupiłem X - Antologię za 56zł :-)