Darksiders II: Deathinitive Edition (PC) - okladka

Darksiders II: Deathinitive Edition (PC)

Premiera:
05 listopada 2015
Premiera PL:
05 listopada 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (2)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Darksiders II: Deathinitive Edition (PC)
SpajderBot @ 15:41 04.11.2015
Wojtek "SpajderBot" Cichoń

Śr. długość gry: 30h 20min

+ czaswięcej

Darksiders II: Deathinitive Edition to odświeżona wersja podstawowej wersji Darksiders II wydanej w 2013 roku. Konwersja autorstwa studia Gunfire Games zawiera wizualne usprawnienia wraz ze wszystkimi dodatkami wydanymi do tej pory. Oprócz ulepszeń graficznych postanowiono dokonać kilku poprawek w samej mechanice gry.

Darksiders II to sequel ciepło przyjętego przez graczy slashera, w którym wcielaliśmy się w jednego z biblijnych Jeźdźców Apokalipsy - Wojnę. Tym razem gracz przyjmuję rolę kolejnego zwiastuna końca świata - Śmierci!

Fabuła gry rozgrywa się w tym samym czasie, w którym ma miejsce akcja "jedynki". Producent przygotował jednak całkiem odmienną historię oraz oczywiście unikatowe zestawy lokacji, stanowiące swego rodzaju uzupełnienie tego, co mogliśmy zobaczyć wcześniej. Śmierć - brat Wojny - rusza na ziemię, albowiem nie wierzy, że ten mógł przedwcześnie rozpocząć apokalipsę. Śmierć węszy w całym zajściu jakąś podejrzaną konspirację i działając wbrew rozkazom swoich zwierzchników rozpoczyna śledztwo. Co ciekawe, produkcja ukaże także dwóch pozostałych jeźdźców apokalipsy, niemniej jednak gracz nie przejmie nad nimi kontroli.

Darksiders II, podobnie jak "jedynka" należy do gatunku slasherów, a zatem główną częścią rozgrywki jest tłuczenie nieprzyjaciół z pomocą posiadanego oręża. Jego podstawą będzie oczywiście kosa, niemniej jednak w trakcie zabawy gracz posiądzie także inne narzędzia zagłady, a każde z właściwym sobie zestawem ciosów. Dodatkowo, protagonista potrafi korzystać z zaklęć, wspierając się nimi podczas walk.

Darksiders II działa na silniku graficznym pierwowzoru, który odpowiednio dopracowano i wzbogacono o nowe efekty specjalne. W rezultacie oprawa jest dalece bardziej szczegółowa i efektowniejsza,

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?