Ashen (PC) - okladka

Ashen (PC)

Premiera:
07 grudnia 2018
Premiera PL:
07 grudnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Ashen (PC)
bigboy177 @ 16:58 16.06.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ashen to gra akcji z elementami RPG, opracowana przez studio Aurora44. Produkcja przeznaczona jest dla komputerów PC oraz konsol Xbox One.

Ashen przenosi nas do świata, pochłoniętego przez mrok. Nie ma w nim słońca, a jedyne światło pochodzi z erupcji, pokrywających ziemię popiołem. W tutejszym świecie wszystko jest więc przelotne, nie trwa wiecznie.

W tym pełnym niebezpieczeństw świecie, twórcy zachęcają nas do tworzenia nowych znajomości. Napotkane osoby możemy zaprowadzić do naszego obozu, ufając im; albo trzymać się od nich z daleka, nie narażając się na niebezpieczeństwo. Nigdy bowiem nie wiadomo kto będzie przyjacielem, a kto wrogiem. Pewne jest natomiast to, że każda napotkana postać posiada unikatowe umiejętności, zwiększające Twoją szansę na przetrwanie.

Ashen oferuje nieliniową progresję, w wyniku czego każda wizyta w wirtualnym świecie będzie unikatowym doznaniem. Losowo generowane są też postaci - wszystkie z własnymi celami oraz agendą. W trakcie przemierzania ogromnego, w pełni otwartego świata niejednokrotnie będziesz musiał też stanąć do walki. Każde starcie będzie niebywale niebezpieczne, albowiem skończyć się może zgonem, a broni w Ashen będzie bardzo niewiele. Często lepszym rozwiązaniem jest więc ucieczka.

Tytuł działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym niebywale klimatyczną i charakterną oprawę wizualną.

Wymagania: Twórcy gry Ashen ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Ashen (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?