Ashen zadebiutuje w najbliższy piątek?

Na to wskazują informacje dostępne na łamach Xbox oraz Windows Store.

@ 05.12.2018, 23:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Wygląda na to, że w sieci pojawiła się przez przypadek oficjalna data premiery całkiem ciekawie zapowiadającej się gry Ashen. Projekt trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek, a dostępny będzie dla posiadaczy konsol Xbox One i komputerów osobistych.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że przeciek nie jest do tej pory poparty żadnym oficjalnym komunikatem. Na domiar złego, na takowy czekamy już dość długo, wszak Ashen zapowiedziane zostało przed kilkoma laty (na E3 2015) i od tamtej pory na jego temat nie było wiadomo praktycznie nic.

Wyciek daty premiery zobaczyć możecie na fotce poniżej. Widnieje też na niej informacja o tym, iż produkcja waży 6,61 GB i tyle właśnie trzeba pobrać z sieci, aby móc rozpocząć zabawę. Pod warunkiem, rzecz jasna, że mamy do czynienia z informacją prawdziwą. Karty gry w Xbox oraz Windows Store zostały już edytowane.

Jakkolwiek by nie było, czekamy z niecierpliwością. Wszelkie konkrety będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:

Ashen

Premiera: 07 grudnia 2018
PC, XBOX ONE

Ashen to gra akcji z elementami RPG, opracowana przez studio Aurora44. Produkcja przeznaczona jest dla komputerów PC oraz konsol Xbox One.Ashen przenosi nas do świata, po...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?