Terraria: Otherworld (PC) - okladka

Terraria: Otherworld (PC)

Premiera:
2015
Premiera PL:
2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Terraria: Otherworld (PC)
Materdea @ 11:57 17.02.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Terraria: Otherworld to kolejna część serii, za którą stoi studio Re-Logic. Gra powstała w kooperacji z firmą Engine Software, która przygotowała konwersję oryginału z 2011 roku na konsolę PlayStation 3.

Terraria: Otherworld prezentuje wydarzenia, które rozgrywają się w innym wymiarze tego samego uniwersum co oryginalna Terraria. Świat nawiedziła zła energia korumpująca krainę, zaś zadaniem naszego protagonisty jest naprawienie krzywd wyrządzonych przez tajemnicze moce.

Dzieło Re-Logic i Engine Software charakteryzuje się niemal tymi samymi atrybutami, co poprzedniczka z 2011 roku. Akcję obserwujemy niczym w swoistych platformówkach (dwuwymiarowe tła), w którą wpleciono elementy RPG. Rozgrywka nastawiona jest na eksplorowanie otoczenia, wykonywanie przedmiotów oraz własnoręczne poszukiwanie surowców.

W odróżnieniu od Terrari, ta część posiada elementy fabuły oraz narracji, więc podróżowanie po świecie wypełnionym potworami nie jest aż tak bezcelowe. Opraw graficzna została lekko zmodyfikowana - sielankowe krainy zamieniono na posępne, fioletowo-brunatne lokacje.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Terraria: Otherworld (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?