Hospital Tycoon (PC) - okladka

Hospital Tycoon (PC)

Premiera:
08 czerwca 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (38)Gram (8)Ukończone (4)Kupię (6)

Opis Hospital Tycoon (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Hospital Tycoon jest grą ekonomiczną, w której głównym zadaniem gracza jest odpowiednie prowadzenie placówki medycznej. Zajmujemy się wszystkim począwszy od zatrudniania lekarzy, pielegniarek oraz recepcjonistek; na kupowaniu nowego sprzętu skończywszy.

Za zdobyte pieniędze staramy się również szukać lekarstw oraz nowych narzędzi diagnostycznych, które pozwolą na leczenie najcięższych chorób. Niestety prowadzenie szpitalu to nie tylko zespół lekarzy oraz narzędzi, lecz przedewszystkim dbanie aby każdy przebywający w nim ludzik był zadowolony. Należy pilnować porządku, starać się zadowolić każdego pacjenta i zbytnie nie wykorzystywać personelu, ponieważ przemęczenie doprowadzi do wielu błędów, a co za tym idzie spadku naszych dochodów.

Gra funkcjonuje na trójwymiarowym silniku graficznym, generującym bardzo przejrzysty i klimatyczny obraz. W tle pogrywa przyjemna i w miarę spokojna muzyka.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
Screeny z Hospital Tycoon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?