Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko (PC) - okladka

Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko (PC)

Premiera:
01 grudnia 2003
Premiera PL:
27 maja 2004
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (27)Gram (8)Ukończone (12)Kupię (1)

Opis Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 4h 0min

+ czaswięcej

Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko - to nowa gra stworzona z myślą o fanach Człowieka Nietoperza, czyli głównie z myślą o chłopcach. Po raz pierwszy fabuła i postaci słynnych komiksów i filmów o Człowieku - Nietoperzu zostały przeniesione w świat gry komputerowej.

Nad Gotham City zawisł cień. Zagrożenie nadchodzi z dwóch stron. Jakie zbrodnicze plany snują zimny, okrutny Pingwin i nieprzewidywalny Dwie Twarze? Czy miasto czeka zagłada?

Gracz spotyka Batmana, Robina i ich godnych przeciwników, którzy wybrali drogę zła, zapuszcza się w mroczne ulice Gotham City, by poczuć niepowtarzalną atmosferę przygód Człowieka-Nietoperza. By rozwiązać zagadkę, używa jego tajnych broni i mocy Batkomputera, ukrytego w sekretnej Jaskini Nietoperza. Przed graczem wiele nocnych wypraw Batmobilem, karkołomnych ewolucji na wysokości kilkudziesięciu pięter i starć z najbardziej niebezpiecznymi i przebiegłymi przestępcami. Aby im sprostać, musi wykazać się nie tylko zręcznością, ale także umiejętnością logicznego myślenia. Wstępem do intrygi jest zuchwała kradzież złotego, zdobionego klejnotami jajka, którego kopię dostają w prezencie znani i poważani mieszkańcy miasta. Okazuje się jednak, że te prezenty kryją zabójczą niespodziankę. Gracz musi rozwikłać pokrętny plan pana Dwie Twarze i Pingwina, inaczej dojdzie do tragedii. Ostateczną stawką jest los powstających właśnie gigantycznych statui Pokoju, Wolności i Sprawiedliwości oraz życie komisarza policji Gordona.

Gracz może wybrać tryb przygodowy lub poświęcić całą uwagę wykonaniu zadań. Ustawiając jeden z trzech poziomów trudności, zmierza się z pięcioma logicznymi i zręcznościowymi wyzwaniami w każdej rozgrywce.

-Gra stworzona specjalnie dla chłopców
-3 poziomy trudności: od początkującego do eksperta
-Gra rozwija wyobraźnię, uczy logicznego myślenia, ćwiczy pamięć
-Przed graczem 5 intrygujących zadań
-Niezwykłe przygody u boku znanego i lubianego bohatera

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskornaxp   @   15:41, 15.07.2009
Super gra tylko nie przeszłam jej do konca
0 kudosdaw09   @   10:15, 13.12.2010
Gra jest dobra, lecz okropnie krótka. Jej przejście zajęło mi 3 godziny. To trochę za mało, nawet jak na tytuł raczej dla młodszych graczy.
0 kudosDaiki820   @   13:18, 07.04.2012
Super jest ta gra ale bardzo krótka
0 kudosurban1212   @   14:30, 27.10.2013
No krótka jest,ale trzeba się niej trochę nagłówkować.
Dodaj Odpowiedź