AntiSquad (PC) - okladka

AntiSquad (PC)

Premiera:
31 października 2014
Premiera PL:
2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis AntiSquad (PC)
zvarownik @ 07:09 21.03.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

AntiSquad to niezależna gra akcji, w której kierujemy oddziałem wyrzutków, wykonujących rozmaite zlecenia. Tytuł powstał w studiu InsGames i jest to pierwsza produkcja tej ekipy.

Gracze wcielają się w dowódcę wojskowej jednostki szybkiego reagowania, wysyłanej na najniebezpieczniejsze misje. Problem w tym, że nasi podopieczni nie są zwykłymi, posłusznymi żołnierzami, lecz zbuntowanymi, niegrzecznymi "chłopcami", którym nie podobają się niektóre działania rządu. W związku z tym rozwiązywanie problemów nie zawsze jest zgodne z prawem.

Akcja produkcji rozgrywa się w czasach teraźniejszych, a nasz zespół wysyłany jest m.in. na misję do wschodniej Azji, gdzie w podziemnych bunkrach ukrywają się terroryści czy też na współczesny Dziki Zachód, opanowany przez meksykański Kartel.

Walka w AntiSquad odbywa się w systemie turowym, w którym liczy się wykorzystywanie umiejętności żołnierzy, ukształtowanie terenu, itd.


Wkład w encyklopedię mieli:   Romeus,
PEGI: Zawiera przemoc
Screeny z AntiSquad (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?