News niezależny #22 - The Swapper ukaże się na konsolach PlayStation, Teslagrad trafi an PS Vita i inne

W tym tygodniu ponownie uzbierałem dla Was kilka ciekawych informacji dotyczących gier niezależnych. Dowiedzieliśmy się m.

@ 28.02.2014, 10:35
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps3, psv, ps4

News niezależny #22 - The Swapper ukaże się na konsolach PlayStation, Teslagrad trafi an PS Vita i inne

W tym tygodniu ponownie uzbierałem dla Was kilka ciekawych informacji dotyczących gier niezależnych. Dowiedzieliśmy się m.in., że uznany The Swapper trafi na konsole z rodziny PlayStation. To samo spotka świetne Teslagrad, a w połowie kwietnia pojawi się niecodzienna gra logiczna Life Goes On, w której będziemy poświęcać życie naszych podwładnych, by rozwiązywać łamigłówki.

The Swapper ukaże się na PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation VitaNa oficjalnym blogu PlayStation poinformowano, że świetny The Swapper ukaże się w maju na konsolach z rodziny PlayStation (PS3, PS4 i Vita). Niestety dokładnego terminu premiery jeszcze nie ujawniono.

Teslagrad trafi także na PlayStation VitaObecna od jakiegoś czasu na komputerach PC gra logiczno-platformowa Teslagrad ukaże się latem na handheldzie PlayStation Vita - poinformowało studio Rain Games w wiadomości prasowej. Oprócz tego, tytuł pojawi się wiosną na PlayStation 3 i Wii U.

Antisquad trafiło do oferty SteamaKilka dni temu do oferty sklepu Steam (Early Access) trafiło Antisquad. Jest to gra akcji, oparta na mechanice turowych strategii, w której kierujemy wojskowym oddziałem niesubordynowanych żołnierzy, wykonujących rozmaite zlecenia.

Vector Thrust - zręcznościowa gra lotnicza ukaże się na SteamieFirma Iceberg Interactive poinformowała, że zręcznościowa gra lotnicza autorstwa studia TimeSymmetry - Vector Thrust - ukaże się wiosną w sklepie Steam. Tytuł do tej pory można było kupić na platformie Desura, wkrótce jednak usłyszy o niej znacznie większa ilość osób. Niestety nie wiemy czy nowa edycja zostanie w jakiś sposób usprawniona, więc czekamy na dalsze szczegóły.

Fearless Fantasy - pokręcone jRPG ukaże się wiosną bieżącego rokuFirma tinyBuild GAMES przesłała nam informację prasową, w której poinformowała, że wyda grę Fearless Fantasy od studia Enter Skies. Będzie to tytuł, który najłatwiej przypisać do gatunku jRPG, ale twórcy zapewniają, że to "najdziwniejsza gra tego typu w jaką graliście". Premiera odbędzie się wiosną bieżącego roku.Life Goes On - zabij swoich podwładnych, by rozwiązać łamigłówkęStudio Infinite Monkeys Entertainment pracuje nad ciekawą gra logiczną - Life Goes On. Tytuł ukaże się już wkrótce, bo 16 kwietnia, i zaoferuje niecodzienne podejście do łamigłówek. W produkcji kierować będziemy poczynaniami rycerzy, którzy przemierzają świat pełen pułapek. By je pokonać, trzeba poświęcać swoich podwładnych, tworząc np. most z ciał nabitych na kolce, zamrażając dzielnych wojowników, by dostać się w niedostępne miejsce, itd. Zdecydowanie szykuje się przyjemna gra, którą możecie sprawdzić już dziś, dzięki udostępnionej wersji demonstracyjnej. Znajdziecie ją na oficjalnej stronie projektu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?