Rust (PC) - okladka

Rust (PC)

Premiera:
08 lutego 2018
Premiera PL:
08 lutego 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (23)Gram (10)Ukończone (1)Kupię (10)

Opis Rust (PC)
zvarownik @ 19:42 04.01.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rust to niezależna produkcja utrzymana w popularnym gatunku wieloosobowego survivalu autorstwa studia Facepunch, odpowiedzialnego najpierw za moda, potem za pełnoprawną grę Garry's Mod.

Rust polega na zabawie w przetrwanie. Gracz wciela się w postać, która stara się przeżyć w niegościnnym świecie i zrobi wszystko, by doczekać kolejnego dnia. W tym celu należy zapewnić jej pożywienie, schronienie i nie tylko.

Do zadań gracza zalicza się między innymi polowanie na zwierzęta czy też stawianie prostych budowli, w których się ocieplimy i schowamy się przed niebezpieczeństwem. Oprócz tego cały czas należy mieć na względzie innych graczy. Niektórzy z nich mogą być do nas wrogo nastawieni. By przeżyć, koniecznym jest więc zawieranie sojuszów z innymi osobami, które pomogą nam w walce, oczekując jednak tego samego od nas.

Gra pierwotnie zadebiutowała 11 grudnia 2013 w usłudze Steam Early Access.

Screeny z Rust (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosixau2   @   12:33, 13.02.2015
Gra jak na alphe bardzo fajna lecz mało craftingu jest w tej wersji w starej old game było więcej mi się zdaje ;3
0 kudosPijany82   @   17:07, 24.09.2015
Bardzo miodna gra,nastały takie czasy a nie inne,czyli wszystko co wychodzi jest w pre alpha lub beta i zawiera masę błędów,jeśli chodzi o RUST muszę pochwalić twórców ponieważ robią dobra robotę,co chwila jakiś patch ulepszający rozgrywkę i nie zawiera bugów które wykluczają rozgrywkę,bardziej bugi wizualne niż techniczne. Polecam gierkę.