Hearthstone: Heroes of Warcraft (PC) - okladka

Hearthstone: Heroes of Warcraft (PC)

Premiera:
11 marca 2014
Premiera PL:
11 marca 2014
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Logiczna
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (32)Gram (18)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Hearthstone: Heroes of Warcraft (PC)
DevMat @ 17:06 22.03.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hearthstone: Heroes of Warcraft to strategiczna gra karciana osadzona w uniwersum najpopularniejszego MMO na świecie - World of Warcraft. Za jej opracowanie odpowiada specjalnie utworzony zespół, wewnątrz firmy Blizzard.

Produkcja została udostępniona w modelu free-to-play co oznacza, że aby zagrać nie musimy wydawać pieniędzy. Zamiast tego pojawiły się mikropłatności, pozwalające szybciej wejść w posiadanie nowej talii kart. Sama zabawa polega na potyczkach z innymi graczami, gdzie o naszej sile decydują posiadane karty. Dodatkowo możemy wybrać jaką klasą postaci zagramy, a jest ich osiem, które są dobrze znane z WoW'a. Pojawia się więc, m.in.: Kapłan, Łotrzyk, Wojownik, Szaman czy Czarnoksiężnik.

Całość działa za pomocą platformy battle.net i jest nastawiona głównie na potyczki multiplayerowe. Twórcy tak wyważyli mechanizm wyszukiwania graczy, aby ten odpowiadał naszemu poziomowi zaawansowania. Pozwala to uniknąć sytuacji, gdzie jeden z grających jest przygniatany siłą przeciwnika. Ponadto możemy uczestniczyć w pojedynczym tutorialu, gdzie naprzeciw nam siadają tak znani bohaterowie Azeroth, jak: Thral, Uter, czy Gul'dan.

Choć tytuł na każdym kroku nawiązuje do bohaterów i historii świata pogrążonego w wojnie między Hordą i Przymierzem, nie trzeba znać fabuły WoW'a i Warcrafta, aby zrozumieć o co chodzi w Hearthstone.


Wkład w encyklopedię mieli:   gaco,
PEGI: Od 12 latZawiera sceny wywołujące strachZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Hearthstone: Heroes of Warcraft (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosnovy13   @   09:58, 16.06.2014
Fajna ale to moja pierwsza karcianka i dostaję ciągle łupnia, wygrywam 1 na 15 gier. Muszę się bardziej zapoznać lub ulepszyć daną talię
0 kudosnovy13   @   23:25, 20.07.2014
Już sobie pograłem i zaczełem wygrywać przez co w rankingu przesunełem się do góry. Wszystko by było OK gdybym nie zaczął przegrywać z graczami którzy mają takie karty których jeszcze nie widział czyli były kupione albo jakoś dziwnie zdobyte np. odczarowane. W każdym razie powoli odechciewa mi się tej gry ale muszę przyznać fajna gra
0 kudosBuuny   @   19:52, 24.03.2016
Szybka, ładna i przyjemna: ) bardzo dobry zabijacz czasu.