Borderlands 2: Mr. Torque's Campaign of Carnage (PC) - okladka

Borderlands 2: Mr. Torque's Campaign of Carnage (PC)

Premiera:
20 listopada 2012
Premiera PL:
20 listopada 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (1)Ukończone (5)Kupię (0)

Opis Borderlands 2: Mr. Torque's Campaign of Carnage (PC)
DevMat @ 16:43 18.11.2012

Śr. długość gry: 1h 0min

+ czaswięcej

Borderlands 2: Mr. Torque's Campaign of Carnage jest drugim fabularnym dodatkiem DLC do znakomicie przyjętego Borderlands 2. Za opracowanie całości odpowiedzialne jest studio Gearbox Software.

Akcja przenosi nas w okolice krateru Badass Crater of Badassitude. To właśnie tam odkryto nową kryptę ze skarbami. Jednak nie każdy może się zapuścić w jej wnętrze. Zaszczyt ten przypadnie jedynie najlepszemu i najodważniejszemu mieszkańcowi Pandory. A zwycięzca zostanie wyłoniony na specjalnie przygotowanym z tej okazji turnieju.

Gracz będzie musiał zmierzyć się pierwotnie z innymi herosami zamieszkującymi wirtualny świat. Zalecane jest aby wybrać się tam z minimalnym piętnastym poziomem doświadczenia, bowiem bez tego może być ciężko.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji kilka nowych rodzajów przeciwników, broni oraz postaci niezależnych. Głównym przedstawicielem tych ostatnich jest Piston – sponsor zapewniający naszemu protagoniście wsparcie finansowe.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat Borderlands 2: Mr. Torque's Campaign of Carnage (PC)
Screeny z Borderlands 2: Mr. Torque's Campaign of Carnage (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?