Space Pirates and Zombies (PC) - okladka

Space Pirates and Zombies (PC)

Premiera:
15 sierpnia 2011
Premiera PL:
15 sierpnia 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Space Pirates and Zombies (PC)
zvarownik @ 21:31 30.09.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Space Pirates and Zombies to niezależna gra strategiczna z dużą domieszką akcji i elementami RPG. Za jej produkcję odpowiada niewielkie studio MinMax Games.

Rzecz dzieje się w przyszłości. Ziemia została całkowicie skażona, a ludzie zasiedlili galaktykę. Wcielamy się w piratów, którzy chcą odkryć, co kryje się blisko jądra galaktyki, gdyż ponoć znajdują się tam wielkie skarby.

Kierujemy flotą statków kosmicznych, którą można dowolnie manipulować w czasie rzeczywistym. Możliwie jest więc nie tylko wydawanie rozkazów, ale także zmienianie pojazdów, oddanie nawigacji pod rękę sztucznej inteligencji, itd.. Podczas walki korzystamy natomiast z panelu taktycznego. Tytuł posiada elementy gier RPG, więc z czasem zyskujemy doświadczenie, dzięki czemu możemy budować lepsze jednostki. Można także przeszukiwać przestrzeń kosmiczną, w celu odnalezienia unikalnych komponentów. System generuje kolejne połacie terenu losowo, które charakteryzują się własnym ekosystemem, z mieszkańcami, przedmiotami, misjami, itd..

W Space Pirates and Zombies znajdziemy około 33 statków, 70 komponentów i pełną dowolność w wykonywaniu misji i zwiedzaniu świata. Gra dostępna w cyfrowej dystrybucji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Natalia06,
Screeny z Space Pirates and Zombies (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?