Tony Hawk's Pro Skater HD (PC) - okladka

Tony Hawk's Pro Skater HD (PC)

Premiera:
18 września 2012
Premiera PL:
18 września 2012
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (4)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Tony Hawk's Pro Skater HD (PC)
zvarownik @ 10:01 12.07.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 14h 22min

+ czaswięcej

Tony Hawk's Pro Skater HD to odświeżona wersja gry, która ukazała się jeszcze za czasów pierwszego PlayStation. Twórcy, tworząc wersję HD, wzorowali się na dwóch pierwszych odsłonach cyklu, które według wielu uważane są za najlepsze gry skaterowe w historii.

Mechanika rozgrywki w Tony Hawk's Pro Skater HD została niezmieniona, nadal głównym celem jest jak najefektywniejsze wykonywanie podniebnych trików na deskorolce. Map na jakich się zmierzymy z własnymi wynikami i próbami ich pobicia jest w sumie siedem. Wszystkie dobrze znane fanom serii, bowiem mieli już z nimi do czynienia w pierwszych dwóch odsłonach. A są to: Warehouse, School II, Mall, Hangar, Marseille, Downhill Jam, Venice Beach. Wszystkie naszpikowane wszelkiej maści rampami, krawężnikami i rurami, czekającymi tylko na rządnych emocji graczy, pragnącymi pokazać na co ich stać.

Mimo efektowności, Tony Hawk's Pro Skater HD ma niewiele wspólnego z życiem. Wariacje na desce są bardzo ekstremalne, a osiągane wysokości zawracają w głowie. Naturalnie, do robienia najlepszych skoków potrzebny jest trening, ale ten produkcja cały czas nagradza, poprzez wyświetlanie aktualnego wyniku, który początkowo mieści się w tysiącach, a następne sięga grubych milionów. Wśród dostępnych skaterów znaleźli się - prócz tytułowego Tony'ego Hawka - Eric Koston, Andrew Reynolds, Rodney Mullen, Lyn-z Adams Hawkins, Nyjah Huston, Chris Cole i Riley Hawk. Sterowanie nimi bardzo przypomina to z czasów pierwszego PlayStation.

W Tony Hawk's Pro Skater HD zmianie uległa także oprawa wizualna. Oczywiście została podrasowana do standardów HD, a postacie wyglądają naturalniej.

Gra dostępna jest w cyfrowej dystrybucji.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Tony Hawk's Pro Skater HD (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBuuny   @   18:57, 01.12.2012
gra dobra ale nie mój gust.
Wpadli na dobry pomysł aby odświeżyć tą grę no ale dla mnie nuda.
Ja bym się ucieszył gdyby zrobili coś takiego z THUG2
0 kudostauri   @   17:57, 29.12.2012
Pomysł dobry, ale mogli dorzucić więcej plansz - gdzie NYC z THPS 2, no gdzie ? Smutny