War of the Roses (PC) - okladka

War of the Roses (PC)

Premiera:
02 października 2012
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (14)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis War of the Roses (PC)
Gilberto @ 22:53 07.09.2011
Krzysztof "Gilberto" Gwóźdź
Mam na imię Krzysztof, pochodzę z Krakowa :) Interesuję się przede wszystkim muzyką dlatego też pogrywam sobie na gitarce klasycznej oraz elektrycznej. :>

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

War of the Roses to średniowieczna gra akcji przygotowana przez studio Fatshark AB oraz Paradox Interactive, twórcę m.in. znanej serii Europa Universalis.

War of the Roses przenosi nas do piętnastowiecznej Anglii, gdzie w tamtych czasach trwała wojna domowa pomiędzy dwoma rodami, Lancasterów oraz Yorków. Gracz ma możliwość wyboru, za którym rodem się opowiedzieć.

W War of the Roses wcielamy się w rolę rycerza, którego wraz z postępami możemy modyfikować, usprawniać oraz wyposażać. Tytuł oferuje nam rozbudowany tryb kampanii, w której odwiedzamy starannie odwzorowane lokacje, ale gra przede wszystkim nastawiona jest na multiplayer, w którym wraz z innymi graczami rozgrywamy historyczne bitwy.

War of the Roses oprócz świetnie przygotowanych lokacji oraz piętnastowiecznych broni oferuje edytor, w którym wedle naszego uznania, możemy stworzyć własne bitwy.

Screeny z War of the Roses (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSZYMEZ   @   18:46, 01.02.2013
Ktoś wie, dlaczego tak często aktualizują tą grę ? W ciągu dwóch tygodni z 10 GB mi pobrało ?
0 kudosshuwar   @   20:02, 19.09.2013
Niech mi ktoś jednoznacznie odpowie, czy to jest taki rasowy multiplayer? Czy może w singleplayer też da się pograć?
0 kudosDirian   @   20:06, 19.09.2013
Z tego co kiedyś chwilę grałem to był samouczek i bodajże gra z botami (choć tego drugiego nie jestem pewien - nie pamiętam). Takiego typowego singla nie ma, o ile czegoś nie dodali, bo grałem dość dawno.