eFootball (MOB) - okladka

eFootball (MOB)

Premiera:
02 czerwca 2022
Premiera PL:
02 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis eFootball (MOB)
Kawira @ 08:43 13.11.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

eFootball to gra sportowa traktująca o piłce nożnej firmy Konami, wcześniej znana pod nazwą Pro Evolution Soccer (PES). Seria wraz z premierą gry przeszła na model biznesowy free to play, pozwalający za darmo pobrać i bawić się w ten tytuł, oferując kupno kosmetycznych dodatków za prawdziwe pieniądze.

eFootball nie posiada konkretnego numerka bądź roku z uwagi na to, że dzieło to dostało wieloletnie wsparcie producentów, rokrocznie otrzymując wyłącznie sezonowe (darmowe) aktualizacje - składów, strojów itd. W bazowej wersji gry otrzymujemy mecze towarzyskie i dziewięć klubów piłkarskich. Resztę zawartości odblokowujemy kupując interesujące nas DLC. Oprócz tego twórcy zawarli Match Pass będący wariacją na temat przepustek sezonowych znanych z gier sieciowych.

Rozgrywka eFootball to wirtualny soccer w najczystszej postaci. Poza meczami ze sztuczną inteligencją, twórcy przygotowali także możliwość kierowania własnym klubem piłkarskim, bawiąc się w rolę menadżera - podbpisując umowy z nowymi zawodnikami, dbając o ich wyszkolenie, formę itp.

eFootball poza trybem dla pojedynczego gracza oferuje także zmagania sieciowe.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?