eFootball 2022 - przesunięto datę wydania aktualizacji

Firma Konami opublikowała na oficjalnym koncie na Twitterze eFootball informację o konieczności przesunięcia daty wydania kolejnej aktualizacji do zabugowanej gry. Zamiast października ma to być początek listopada.

@ 27.10.2021, 09:10
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

eFootball 2022 - przesunięto datę wydania aktualizacji

eFootball - nowa inicjatywa Konami mająca przywrócić serię Pro Evolution Soccer do najświetniejszych jej lat - nie wygląda na razie najlepiej. Tytuł zmaga się z wieloma bugami i glitchami, a poza tym ma na głowie również rozżaloną publiczność, której taki stan rzeczy nie odpowiada, co przekazuje m.in. w recenzjach na Steamie. Oliwy do ognia dodała informacja o przesunięciu wydania nowej aktualizacji - na początek listopada.

eFootball miało być odbiciem PES-a. Niestety, projekt, w którym tytuł cyklicznie - niczym seria FIFA - wydawany za pełną cenę nie zdał egzaminu. A przynajmniej na razie nie wygląda, jakby miał jakieś szanse. eFootball bowiem to gra darmowa, mająca dostawać teoretycznie nieskończone wsparcie i być na bieżąco aktualizowana. Na razie niestety potyka się o własne nogi - a właściwie to o silnik grafiki.

W październiku do graczy miała trafić kolejna łatka mająca naprawić wiele krytycznych błędów. Na Twitterze eFootball jedna pojawiła się przykra wiadomość o przesunięciu wydania patcha - na początek listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?