Tomb Raider Reloaded (MOB) - okladka

Tomb Raider Reloaded (MOB)

Premiera:
2023
Premiera PL:
2023
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tomb Raider Reloaded (MOB)
Kawira @ 11:48 31.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tomb Raider Reloaded to darmowa gra zręcznościowa utrzymana w modelu free to play na urządzenia mobilne, której akcja została osadzona w kultowym uniwersum z Larą Croft w roli głównej. Za projekt odpowiada firma Square Enix mająca na swoim koncie wiele udanych marek takich jak Final Fantasy, Deus Ex czy właśnie seria Tomb Raider.

Tomb Raider Reloaded wraca do swoich korzeni z końcówki lat 90. ubiegłego stulecia, serwując graczom mieszaninę akcji oraz łamigłówek środowiskowych z oryginalnym wyglądem głównej bohaterki.

Rozgrywka Tomb Raider Reloaded pozwala graczom obserwować akcję z perspektywy kamery zawieszonej nad sterowaną postacią. Twórcy zapożyczyli m.in. elementy z formatu roguelite w postaci jednego życia i losowo generowanych lochów. W trakcie zabawy odblokowujemy nowe umiejętności, które posiadamy na czas tylko tego jednego przejścia. Pochowane znajdźki podzielono na kolekcjonerskie oraz nowe bronie do wytworzenia. Po każdej śmierci możemy permanentnie wzmocnić bohaterkę.

Tomb Raider Reloaded cechuje się kreskówkowym stylem graficznym popularnym wśród gier mobilnych. Płatne mikrotransakcje są wspomagane reklamami oferującymi drobne, losowe bonusy za samo obejrzenie.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?