Very Little Nightmares (MOB) - okladka

Very Little Nightmares (MOB)

Premiera:
30 maja 2019
Premiera PL:
30 maja 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Very Little Nightmares (MOB)
Materdea @ 20:41 11.04.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Very Little Nightmares to gra zręcznościowa z elementami przygodówki i platformówki, która została utrzymana w klimacie horroru. Za jej opracowanie odpowiada niezależne Alike Studios, które pracowało pod nadzorem firmy Bandai Namco. Jest to mobilna wersja gry Little Nightmares z 2017 roku, która wyszła na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 - dedykowana jest urządzeniom z systemami operacyjnymi iOS oraz Android.

Historia Very Little Nightmares opowiada o wcześniejszych, względem Little Nightmares, losach chłopca imieniem Six. Wszystko rozgrywa się w świecie, gdzie każdego roku o tej samej porze przybywa tajemniczy Maw. Fabuła pełni rolę prequelu, poznajemy więc historię chłopca, genezę nawiedzania krainy przez Maw, a także szereg wątków tylko muśniętych w "dużej" części.

Rozgrywka w Very Little Nightmares polega na przemierzaniu kolejnych etapów, unikając przy tym śmierci w wyniku upadku z wysokości czy też kontaktu z przeciwnikiem. Ważnymi elementami są ucieczka, chowanie się przed nieprzyjacielem oraz, naturalnie, przeskakiwania z platformy na platformę, mając na uwadze rozsiane na każdym levelu szerokie spektrum pułapek.

Wersja na urządzenia mobilne ma nieco zmodyfikowany gameplay względem oryginału - przede wszystkim kamera zmieniła swoje położenie i teraz znajduje się w bardziej rzucie izometrycznym. Lokacje również uległy przemodelowaniu, nabierając bardziej "przenośnego" charaktery, znanego m.in. z Hitman GO.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?