Avadon 2: The Corruption (MOB) - okladka

Avadon 2: The Corruption (MOB)

Premiera:
28 lutego 2014
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Avadon 2: The Corruption (MOB)
DevMat @ 12:16 24.02.2013

Śr. długość gry: 46h 0min

+ czaswięcej

The Corruption to kontynuacja wydanej w 2011 roku Avadon: The Black Fortress. Produkcja nadal nawiązuje do klasycznych, turowych gier cRPG. Za jej opracowanie odpowiada niezależne studio Spiderweb Software.

Fabuła przedstawia losy pewnego agenta, którego zadaniem jest ochrona tytułowej twierdzy. Musi on na co dzień stawiać czoła takim niebezpieczeństwom, jak potwory, tytany, czy też sąsiednie twierdze. Niestety, jeden z ataków skutkuje zburzeniem sporej części struktur obronnych. Przerażeni mieszkańcy wychodzą na ulicę, w wyniku czego wybucha wewnętrzna woja. Widząc to wszystko, barbarzyńcy szykują atak na fortecę. Na domiar złego spiskowcy knują plan, w wyniku którego śmierć ma ponieść większa część populacji.

Twórcy zostawili graczowi spore pole manewru. Bowiem tylko od nas zależy czy zdecydujemy się na obronę posiadłości, czy też doprowadzimy ją do kompletnej ruiny. Którykolwiek ze scenariuszy wybierzemy, w osiągnięci celu pomorze nam masa dostępnych umiejętności i zaklęć, rozdzielonych na pięć klas postaci.

Całość obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego. Podczas przygody wyjdziemy także poza mury twierdzy do nieodkrytych dotąd terenów. Twórcy przygotowali również masę zadań pobocznych, które możemy wykonać w przerwie od misji fabularnych.

Screeny z Avadon 2: The Corruption (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?