Rayman Raving Rabbids 2 (DS) - okladka

Rayman Raving Rabbids 2 (DS)

Premiera:
15 listopada 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Zręcznościowa
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Rayman Raving Rabbids 2 (DS)
[R]ay @ 02:32 23.05.2009

Śr. długość gry: 4h 53min

+ czaswięcej

Rayman Raving Rabbids 2 to druga część jednej z pierwszych gier w pełni wykorzystujących możliwości kontrolera konsoli Nintendo Wii. Kontynuacja, podobnie jak pierwowzór wrzuca gracza w postać tytułowego Raymana, którego głównym zadaniem będzie eliminowanie oszalałych królików. Futrzaki po raz kolejny będą próbowały opanować świat!

Króliki zabunkrowały się w jednym z centrów handlowych i rozpoczynają realizację swojego planu. Rayman wpada do wspomnianego centrum i robi wszystko aby przeszkodzić szaleńcom. W tym celu gracz będzie musiał wziąć udział w blisko 60 różnych zawodach.

Konkurencje będą w większości przypadków czysto zręcznościowe i wymagać będą odpowiedniej koordynacji ruchowej, dobrego słuchu, spostrzegawczości itd. Oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza, autorzy przygotowali także tryb wieloosobowy.

Rayman Raving Rabbids 2 działa na zmodyfikowanym silniku graficznym pierwowzoru, a co za tym idzie oprawa jest lepsza, bardziej szczegółowa i jeszcze konkretniej zakręcona!

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?