Rayman Raving Rabbids 2 (WII) - okladka

Rayman Raving Rabbids 2 (WII)

Premiera:
15 listopada 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Rayman Raving Rabbids 2 (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 4h 53min

+ czaswięcej

Rayman Raving Rabbids 2 to druga część jednej z pierwszych gier w pełni wykorzystujących możliwości kontrolera konsoli Nintendo Wii. Kontynuacja, podobnie jak pierwowzór wrzuca gracza w postać tytułowego Raymana, którego głównym zadaniem będzie eliminowanie oszalałych królików. Futrrzaki po raz kolejny będą próbowały opanować świat!

Króliki zabunkrowały się w jednym z centrów handlowych i rozpoczynają realizację swojego planu. Rayman wpada do wspomnianego centrum i robi wszystko aby przeszkodzić szaleńcom. W tym celu gracz będzie musiał wziąć udział w blisko 60 różnych zawodach, podczas których wykaże się umiejętnością posługiwania się kontrolerem Nintendo Wii.

Konkurencje będą w większości przypadków czysto zręcznościowe i wymagać będą odpowiedniej koordynacji ruchowej, dobrego słuchu, spostrzegawczości itd. Oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza, autorzy przygotowali także tryb wieloosobowy.

Rayman Raving Rabbids 2 działa na zmodyfikowanym silniku graficznym pierwowzoru, a co za tym idzie oprawa jest lepsza, bardziej szczegółowa i jeszcze konkretniej zakręcona!

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Rayman Raving Rabbids 2 (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswoiciech   @   18:04, 14.09.2014
Świetna gierka. Można nabawić się bólu brzucha ze śmiechu. Odblokowywane strzelanki przedłużają zabawę z tytułem.