Star Wars: Battlefront - przepustka sezonowa dostępna za darmo

Korzystajcie póki trwa promocja. Nie wiemy jak długo będzie jeszcze dostępna.

bigboy177 @ 17:00 13.09.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts przygotowało całkiem interesującą ofertę dla wszystkich fanów gwiezdnych wojen oraz shooterów od studia DICE. Korporacja postanowiła przecenić przepustkę sezonową dla gry Star Wars: Battlefront. Obecnie nie trzeba za nią płacić nic.

Aby wejść w posiadanie season passa, wystarczy skorzystać z jednego z trzech sklepów (Origin, PlayStation Store lub Xbox Store), odszukać interesującą Was pozycję i kliknąć kup. Z Waszego konta nie pobrane zostanie nic, albowiem przepustka jest darmowa.

W jej ramach wydano do tej pory cztery dodatki. W każdym są nowi bohaterowie i złoczyńcy, tryby zabawy, a także mapy (w sumie 16). Aby skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, trzeba oczywiście posiadać podstawową wersję Star Wars: Battlefront na PC, PS4 albo Xboksa One. W przypadku konsoli Xbox One konieczne jest też posiadanie subskrypcji Xbox Live Gold. PlayStation Plus do zakupu nie trzeba, ale do zabawy w sieci już tak.

Poniżej linki do poszczególnych sklepów:

Jako że nie wiemy jak długo potrwa wyprzedaż, korzystajcie z niej póki możecie.


Sprawdź także:

Star Wars: Battlefront 2015

Premiera: 17 listopada 2015
PS4, XBOX ONE, PC

Star Wars: Battlefront to kolejna odsłona gier akcji, osadzonych w uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Jest to zarazem pierwsza część przygotowana przez EA DICE,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?