Larian przedstawia bohaterów gry Divinity: Grzech Pierworodny II

Divinity: Grzech Pierworodny II będzie kopalnią zabawy dla zainteresowanych graczy.

juve @ 16:42 13.09.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Larian Studios, twórcy bardzo dobrze zapowiadającego się Divinity: Grzech Pierworodny II, opublikowali kilka nowych materiałów filmowych, w których przybliżają nam bohaterów drugiej części swojej opowieści.

Poniższe filmy koncentrują się na tym, w kogo przyjdzie nam się wcielić podczas poznawania bezkresnych krain drugiej części Grzechu Pierworodnego. Wśród dostępnych herosów znajdziemy zadziornego wojownika, tajemniczego maga, szalonego krasnoluda, seksowną czarodziejkę oraz wojowniczkę.

Niestety posiadacze konsol muszą trochę zaczekać na premierę tej niesamowicie zapowiadającej się gry cRPG. Divinity: Original Sin 2 trafi już 14 września na PC, aczkolwiek na konsolach premiera nastąpić ma trochę później. Możliwe nawet, że będziemy musieli zaczekać do przyszłego roku.

Cóż, na ten moment pozostawiamy Was z materiałami wideo i bohaterami, którzy za jakiś czas będą nam towarzyszyć w wielkiej i zróżnicowanej przygodzie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?