Konkurs Shakes & Fidget - do wygrania cenne nagrody

Zgarnąć możecie m.in. wyśmienitą klawiaturę Razer Blackwidow X Chroma.

bigboy177 @ 19:18 10.08.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ogłoszenie

Na pewno wielu z Was kojarzy grę Shakes & Fidget, stworzoną przez studio Playa. Niezależnie od tego, czy mieliście w nią okazję zagrać czy nie, koniecznie zerknijcie na stronę konkursu z nią związanego, który dla Was przygotowaliśmy.

Aby dołączyć do zabawy i wygrać cenne nagrody wystarczy po prostu grać. Wszystkie informacje konieczne do tego, by wziąć udział w przygotowanej przez nas inicjatywie zawarte są na stronie konkursowej. W skrócie, chodzi o to, by pobrać grę, a następnie stworzyć dowolną postać i maksymalnie ją rozwinąć.

Mając wyjątkowo dopakowanego (pod względem punktów doświadczenia i levelów) herosa, robicie screen ukazujący jego profil, a następnie wysyłacie go na adres konkursy[małpa]miastogier.pl, dołączając przy okazji swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia, a następnie w ciągu kolejnych 2 tygodni na stronie konkursowej opublikujemy finalny ranking oraz wyślemy nagrody.

Aktualizacja: Postanowiliśmy przedłużyć konkurs do 27 sierpnia! Macie więcej czasu by wziąć w nim udział.

Co można wygrać?

  1. miejsce - klawiatura Razer Blackwidow X Chroma;
  2. miejsce - myszka Steelseries Rival 700;
  3. miejsce - słuchawki HyperX Cloud II.

Po więcej informacji odsyłam Was na stronę konkursową. Życzymy wszystkim powodzenia!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?